Kuchynské linky

Ak práve vyberáte kuchynskú linku, určite ste narazili na množstvo detailov, ktoré treba vyriešiť. Sériovo vyrábané kuchyne pochopiteľne nemôžu naplniť všetky individuálne požiadavky.

S kuchyňou na mieru nemusíte robiť kompromisy

Našou prácou je navrhnúť kuchyňu, ktorá dokonale dotvorí váš interiér. Umožňuje to veľká variabilita prvkov a materiálov, ktoré má spoločnosť NEW DESIGN k dispozícii. Kombináciou farieb, hliníkových prvkov, rôznych typov skiel a iných doplnkov dosiahneme moderný dizajn, ktorý vás určite osloví.

Robíme poctivú prácu už 15 rokov

Kuchyňa by nemala byť výrobok na 2-3 roky. Preto používame len kvalitné materiály. Kovania, zásuvkové a výsuvné systémy sú od firiem Blum (Rakúsko), FGW (Taliansko), alebo Hettich (Nemecko). Rakúsky Egger nám dodáva kuchynské dosky. K tomu dodáme aj kuchynské spotrebiče osvedčenej českej značky Concept s rozšírenou zárukou 2 + 1 rok.

 

Vieme, ako najlepšie využiť váš priestor

Kuchyňa býva mnohokrát spojená s jedálňou, či obývačkou. Aj v takom prípade navrhneme riešenie, ktoré umožní vytvoriť harmóniu v priestore, prípadne opticky oddelí kuchyňu od zvyšku bytu, napríklad barovým pultom.

Rešpektujeme váš rozpočet

Nie sme prepredajca, ceny sú priamo od výrobcu. Kuchyňu vám navrhneme v určenej cenovej hladine. Ich príklady si môžete pozrieť v galérii nižšie.

do 2 000 €

Viac info

Viac info

do 4 000 €

Viac info

do 5 000 €

Viac info

 Pracovné dosky a zásteny EGGER

nad 5 000 €

Viac info

PhoneInfolinka: 0905 548 131
Email info@newdesign.sk
© 2015 New Design | Created by 4Webdesign.sk

vstavana-skrina.sk - vstavané skrine na mieru
kuchynskalinka.sk - kuchynské linky na mieru