Spálne

Tretinu ┼żivota str├ívite span├şm, teda v sp├ílni. To je dos┼ą na to, aby ste zariadeniu tejto miestnosti venovali zvl├í┼ítnu pozornos┼ą. Zariadenie sp├ílne na mieru v├ím to v plnej miere umo┼żn├ş.

Takmer dve dek├ídy na┼íich sk├║senost├ş v tejto oblasti hovoria jasnou re─Źou. Aj vy sa m├┤┼żete prida┼ą k mno┼żstvu spokojn├Żch z├íkazn├şkov, ktor├Żm sme splnili ich priania a sny. Porad├şme v├ím, ak├ę materi├íly, farby a ve─żkosti by boli vhodn├ę do va┼íej sp├ílne na mieru. ┬áSp├íl┼ła toti┼ż nie je iba o posteli. D├┤le┼żit├ę s├║ aj in├ę prvky.

Kvalitn├║ poste─ż s vhodn├Żmi ro┼ítami a matracmi┬ámusia dop─║┼ła┼ą praktick├ę no─Źn├ę stol├şky s ├║lo┼żn├Żm priestorom. K pokojnej atmosf├ęre prispeje predov┼íetk├Żm vzdu┼ínos┼ą priestoru sp├ílne. T├║ pom├┤┼że dosiahnu┼ą vstavan├í skri┼ła alebo aj vo─żne stojaca skri┼ła na mieru.

┼áatn├şk, ─Źi ├║lo┼żn├ę priestory tak nebud├║ z priestoru ubera┼ą viac, ako by bolo treba. Vyu┼żijeme ka┼żd├Ż centimeter priestoru, aby skri┼ła ─Źi ┼íatn├şk priestor dop─║┼łali a z├írove┼ł nep├┤sobili ru┼íivo.

Zdrav├Ż sp├ínok m├í pozit├şvny vplyv na cel├ę telo aj du┼íu. Nemali by ste preto podce┼łova┼ą spr├ívny vyber postele a ostatn├Żch prvkov va┼íej novej sp├ílne. Dizajn celej sp├ílne, vr├ítane v┼íetk├Żch drobn├Żch doplnkov, navrhneme tak, aby ste sa tam c├ştili pr├şjemne a pohodlne. Pritom v┼íak nezab├║dame na hlavn├Ż ├║─Źel sp├ílne, odpo─Źinok.

Kvalitn├Ż sp├ínok v├ím zaru─Ź├ş poste─ż spr├ívnej ve─żkosti, ktor├║ v├ím vyrob├şme na mieru z kvalitn├Żch a pevn├Żch materi├ílov. M├íme k dispoz├şcii nespo─Źetne ve─ża kombin├íci├ş kvalitn├Żch materi├ílov a vzorov. V na┼íej gal├ęrii realiz├íci├ş si m├┤┼żete pozrie┼ą pr├şklady rie┼íen├ş, alebo si prineste uk├í┼żku rie┼íenia ktor├ę v├ís zaujalo a uprav├şme ho na rozmery va┼íej sp├ílne. Ak nem├íte presn├║ predstavu o tom, ─Źo by ste vo va┼íej novej sp├ílni chceli ma┼ą a ako by mala vyzera┼ą, nevad├ş. Nov├║ sp├íl┼łu pre v├ís navrhneme, vyrob├şme, doru─Ź├şme aj namontujeme v┬á r├ímci dohodnutej ceny.

Vytvorte si sp├íl┼łu svojich snov!

Dohodnite si stretnutie

Ak t├║┼żite po m├Ąkkej ─Źal├║nenej posteli , ur─Źite si vyberiete z ponuky ─Źal├║nen├Żch postel├ş od n├í┼ího slovensk├ęho dod├ívate─ża FINES.┬á V─Ćaka v├Żbornej spolupr├íci s ─Źesk├Żm v├Żrobcom Moravia Comfort n├íjdete u n├ís tie┼ż kvalitn├ę matrace a lamelov├ę ro┼íty.

Dodajte svojej sp├ílni n├ídych luxusu a o┼żivte jej steny exkluz├şvnymi tapetami KARKI┬áz na┼íej ponuky. Pr├ş─Ćte si vybra┼ą zo vzorkovn├şkov do na┼íich┬ápredajn├ş, o n├ísledn├║ realiz├íciu sa radi postar├íme.

Dohodnite si stretnutie

SP├üLNE – REALIZ├üCIE