Spálne

Tretinu života strávite spaním, teda v spálni. To je dosť na to, aby ste zariadeniu tejto miestnosti venovali zvláštnu pozornosť. Zariadenie spálne na mieru vám to v plnej miere umožní.

Takmer dve dekády našich skúseností v tejto oblasti hovoria jasnou rečou. Aj vy sa môžete pridať k množstvu spokojných zákazníkov, ktorým sme splnili ich priania a sny. Dajte si poradiť aké materiály, farby a veľkosti by boli vhodné do vašej spálne na mieru. Spálňa nie je iba o posteli. Dôležité sú aj iné prvky.

Kvalitnú posteľ s vhodnými roštami a matracmi musia dopĺňať praktické nočné stolíky s úložným priestorom. K pokojnej atmosfére prispeje predovšetkým vzdušnosť priestoru spálne. Tú pomôže dosiahnuť vstavaná alebo aj voľne stojaca skriňa na mieru.

Šatník, či úložné priestory tak nebudú z priestoru uberať viac, ako by bolo treba. Využijeme každý centimeter priestoru, aby skriňa či šatník priestor dopĺňali a zároveň nepôsobili rušivo.

Zdravý spánok má pozitívny vplyv na celé telo aj dušu. Nemali by ste preto podceňovať vplyv, ktorý má správne vybratá posteľ a všetko ostatné do vašej novej spálne. Dizajn celej spálne, vrátane všetkých drobných doplnkov, navrhneme tak, aby ste sa tam cítili príjemne a pohodlne. Pritom však nezabúdame na hlavný účel spálne, odpočinok.

Kvalitný spánok vám zaručí posteľ správnej veľkosti u nás nájdete ponuku matracov Moravia Comfort ako aj roštov na mieru. Máme k dispozícii nespočetne veľa kombinácií kvalitných materiálov a vzorov. V galérii si môžete pozrieť príklady riešení, alebo si prineste ukážku riešenia ktoré vás zaujalo a upravíme ho na rozmery vašej spálne.

Ak nemáte presnú predstavu o tom, čo by ste vo vašej novej spálni chceli mať a ako by mala vyzerať, nevadí. Novú spálňu pre vás navrhneme, vyrobíme, doručíme aj namontujeme v  rámci dohodnutej ceny.

Viac inšpirácií pre vašu novú spálňu nájdete v našej galérii.

Dohodnite si stretnutie
Späť na realizácie