Rezanie a hranovanie drevotriesky na mieru

Ak si plánujete vyrobiť nábytok samostatne, tak ste na správnom mieste.

Naša firma ponúka možnosť si objednať u nás kvalitne narezané a pripravené nábytkové dielce pre Vašu zmenu kuchyne, skrine alebo iného interiéru. Stačí, ak nám pošlete roskreslené dielce a my pre Vás zabezpečíme aj zakúpenie drevotrieskových dosiek a aj narezanie a olepenie dielcov s ABS hranami presne podľa spoločnej dohody a Vášho nákresu.

rezanie-01

Chcete si vyrobiť vstavanú skriňu, kuchyňu, či iný nábytok svojpomocne? Narežeme a ohranujeme Vám drevotriesku na milimeter presne! Pre aktuálne farby drevotrieskových dosiek si pozrite náš vzorkovník!

Zásadne používame kvalitné laminované drevotrieskové dosky (DTD) rakúskej firmy EGGER tie sú od hrúbky 1,0, 1,8, 2,5 až do 3,6 centimetra s rozmerom 2070mm * 2800mm . Z daných dosiek sa potom vyrábajú dielce, ktoré sa používajú pre výrobu nábytkov. Najčastejšie sa používa s rozmerom hrúbka 1,8 cm čo je základ všetkých korpusov, skriniek a dvierok. Porez drevotriesky je vlastne nákres, podľa ktorého naša firma nareže materiál podľa Vašich požiadaviek.

Na tieto narezané dielce sa  aplikuje potom lepidlo a plastová  hrana s názvom ABS. Môžu byť v hrúbke od  0,45 mm, 0,8 mm alebo 2 mm. Treba si iba zvoliť, akú hrubú chcete mať na Vašom nábytku. ABS hrana sa dáva  vždy rovnakého dekoru (ale samozrejme sa môže aj z iného dekoru), ako samotná drevotrieska.

Kto by v dnešnej dobe nechcel mať kvalitné a zároveň lacnejšie kuchynské linky alebo vstavané skrine? Napríklad, môžete si nechať u nás narezať aj dielce na nové kuchynské dvierka. Narežeme nové dvierka a tiež aj pracovnú dosku, tie sa vymenia za pôvodné poškodené veci a Vaša kuchyňa, alebo staré skrinky sa hneď zmenia na nový krásny nábytok. Už nemusíte kupovať a zháňať nový nábytok, je to lacnejšie, ak si dáte narezať nové dielce.

Skúste osloviť našu firmu New Design, s ktorou sa Vám to určite podarí. Naša firma Vám nareže a ohranuje dielce, ktoré potrebujete. Narezaním dielcov určite ušetríte. A ešte, ak si sami svojpomocne potom zmontujete skrinky, police, kuchynské linky a vstavané skrine, ušetríte, čo je v dnešnej dobe zaujímavé riešenie.

rezanie-02

Už na začiatku zmeny, pre ktorú sa rozhodnete si vymeniť dielce na nábytku a správne si zvolíte farbu, alebo odtieň drevotrieskovej dosky, ušetríte takýmto postupom veľa peňazí. Všetko bude ladiť v jednej farbe a o to sa snažíme vlastne všetci.

Ak si napríklad objednáte u nás aspoň nové kuchynské dvierka vytvoríte si svoju originálnu kuchyňu, za ktorú nezaplatíte veľké peniaze. Je tu aj možnosť, že naša firma s našimi montážnikmi po dohode s Vami môže aj namontovať veci,ktoré potrebujete. Ponúkame na výber z veľkého množstva dosiek v rôznych dekoroch a farieb od rakúskej firmy EGGER alebo od iných výrobcov.

Cenník

Porez jednej tabule vychádza na 30€.
Páskovanie hrany s ABS hrúbky 18mm, vychádza na 2€ za bm.
Drevotriesková doska DTD hrúbky 18 mm s rozmerom 2m * 2,70m stojí od 65€ do 315€.
Materiál ABS hrúbky 0,8 mm až 2 mm vychádza na 2-3€.

Pre ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať a pošlite nám váš dopyt. My vám obratom pošleme cenovú ponuku.

Dovoz dosiek a materiálu do dielne je v cene 50 eur.