O nás

down-arrow-1-2

Certifikát

NEW DESIGN – nábytok na mieru

Naša spoločnosť NEW DESIGN pre vás vyrába prémiový slovenský nábytok na mieru už od roku 2002.  Naša ponuka nábytku je naozaj široká. Zhotovujeme nábytok na mieru do celých interiérov nielen pre konečných zákazníkov, ale aj pre kuchynské štúdiá, architektov a veľkých firemných zákazníkov ako sú hotely, hostely, business centrá. Okrem dreveného nábytku na mieru u nás nájdete kvalitu čalúnených nábytkov od slovenských dodávateľov. Ponúkame odborné riešenia, obhliadku a zameranie priamo u zákazníka.

Pripravíme pre vás aj 3D vizualizáciukompletný štúdiový návrh interiéru holobytu a holodomu. Podľa neho vyrobíme aj nainštalujeme nábytok na mieru do všetkých miestností. Stačí, keď nám poviete o svojich predstavách a my pre vás nájdeme to najideálnejšie a cenovo najprijateľnejšie riešenie, ktoré vás určite osloví. Pri realizácii návrhu vám aktívne a účelne poradíme pri výbere materiálov, umiestnení a využití prvkov v priestore.

Výberom nábytku u nás máte istotu, že pri jeho výrobe budú použité len kvalitné materiály od renomovaných dodávateľov, s ktorými máme profesionálny vzťah. To nám umožňuje dodržiavať výrobné termíny a dodacie doby, ktoré sú 2-4-6 týždňov.

Nábytok na mieru New Design

Pracujeme s takmer všetkými dostupnými materiálmi a používame najrôznejšie systémy ako plnovýsuvy, plnovýsuvy s doťahom a rôzne iné výsuvné, svetelné a úložné systémy, vždy podľa individuálnych požiadaviek zákazníka. Nábytok na mieru od NEW DESIGN skrátka ponúka využitie každej plochy a umiestnenie aj v tých najnáročnejších priestoroch. Dbáme na to, aby bol praktický a dokonale harmonizoval s ostatným zariadením vášho domova či kancelárie.

Zabezpečíme pre vás nábytok na mieru do kompletných interiérovkuchynské linkydetské izby a pracovneobývacie izby, kúpeľnový nábytok, či výrobu vstavaných skríň a šatníkov s posuvnými dverami za najvýhodnejšie ceny a v najvyššej kvalite. Množstvo zákazníkov sa už o kvalite našich výrobkov a služieb presvedčilo. Nenechajte pri výbere dodávateľa nábytku nič na náhodu a prečítajte si  referencie spokojných zákazníkov.

Realizácie

Komplexná realizácia nábytku v 4-izbovom byte

Komplexné realizácie

Prejsť na ponuku
kuchynska-linka-zo-schodami-farba-biela-leskla-striekana-1

Kuchynské linky

Prejsť na ponuku
Nábytok do obývacej izby na mieru

Obývacie izby

Prejsť na ponuku
kúpelna

Kúpeľňové skrinky

Prejsť na ponuku
New design / Detská izba

Detské a študentské izby

Prejsť na ponuku
Predsieň na mieru

Vešiakové zostavy, komody a skrinky

Prejsť na ponuku

Nábytok

Sedačka Arteston BARI

Sedacie súpravy

Prejsť na ponuku
Jedálenské stoly FINES

Jedálenský nábytok

Prejsť na ponuku
Čalúnená posteľ FINES Juliana

Postele

Prejsť na ponuku

Naši partneri

LAVARCH

Architektonicky – konštrukčný ateliér

Počas dlhoročnej spolupráce so spoločnosťou LAVARCH, sme vytvorili viacero výnimočných projektov. Spoločnosť LAVARCH poskytuje služby v oblasti vytvárania projektov obytných a komerčných priestorov. Originalitu ich projektov podčiarkuje láska k minimalizmu, funkčnosť, obnoviteľnosť a nadčasový dizajn. Spoločnosť od roku 2017, rieši kompletné interiéry na kľúč podľa predstáv klienta, vrátane nábytku na mieru. Ďakujeme za výbornú a efektívnu spoluprácu.

Viac o našej spolupráci s LAVARCH

Zariadim.sk new design

Partner pre referencie, články, online marketing

V spolupráci so zariadim.sk sme získali vyše 140 recenzií od našich spokojných individuálnych aj firemných zákazníkov. Zariadim.sk je tiež našim partnerom pre tvorbu a editáciu textov na web aj článkov o našej práci. V neposlednom rade nám pomohli získať SEO pozície aj realizovať vyhľadávacie aj remarketingové kampane v sieti Google aj Facebook.