Postele

Spálňa je oázou harmónie a pokoja, neodmysliteľnú súčasť spálňového nábytku tvorí pohodlná posteľ. V spálni prespíme až 1/3 svojho života, preto je dôležité prebudiť sa ráno svieži a plný energie do nového dňa.  Pre zdravý a kvalitný spánok je dôležitá posteľ v kombinácií s kvalitným matracomroštom, ktorý zabezpečí nie len správnu oporu telu v každej polohe ale zároveň  uvoľní svalové napätie. 

Pripravili sme pre vás ponuku najobľúbenejších produktov od slovenských a českých výrobcov. V našej ponuke nájdete slovenské čalúnené postele FINES, lamelové rošty kvalitné matrace Moravia Comfort od najväčšieho výrobcu v Českej republike. 

K vybranej posteli vám samozrejme radi zhotovíme na mieru nočné stolíky, vstavané skrine, prípadne iný nábytok do vašej spálne v podobnom štýle.  

Fines logo

Naša spoločnosť sa špecializuje na distribúciu čalúnených postelí od slovenského výrobcu FINES, ktorý prináša do domovov originálny a kvalitný nábytok za veľmi priaznivé ceny. Čalúnené postele značky FINES sú vyrobené z kvalitných materiálov, o čom svedčí aj 10 ročná záruka na konštrukciu postele a jej pohyblivé časti. Čalúnené postele FINES majú v štandarde veľký úložný priestor, dostupný po vyklopení roštov. Vyberte si z viac ako 170 poťahových materiálov a získajte originálny a jedinečný nábytok do vašej spálne.

Prezrieť Postele FINES
New Design - nábytok na mieru

Nenašli ste posteľ, ktorá by zodpovedala vašim nárokom? My vám takú vyrobíme! Povedzte nám o svojej predstave a my vám zhotovíme pohodlnú posteľ na mieru v štýle vášho interiéru.  Postele vyrábame z kvalitných materiálov, ktoré sú zárukou dlhej životnosti. Aby sa vám v novej posteli dobre spalo, poradíme vám aj pri výbere vhodných roštov a matracov. Do vašej spálne vieme tiež na mieru zhotoviť nočné stolíky, komody, vstavané skrine , spálňové zostavy, prípadne iný atypický nábytok podľa želania.

Prezrieť Postele New Design
Moravia Comfort

Moravia Comfort je najväčší český výrobca matracov. Vďaka precíznemu vývoju a dokonalému výrobnému zázemiu, sú matrace navrhované a vyvíjané podľa najnovších trendov a prianí zákazníkov. Súčasťou ich portfólia sú aj špeciálne matrace ideálne pre hotely, penzióny a zdravotnícke zariadenia. Všetky výrobky Moravia Comfort sú navrhnuté, vyrábané a testované tak, aby spĺňali tie najprísnejšie európske normy. Vyberte si z ponuky najpohodlnejších a najkvalitnejších matracov pre zdravý spánok.

Prezrieť Matrace
Logo Moravia Comfort

V súčasnosti sú na trhu k dispozícií rôzne typy lamelových roštov od rovných pevných cez vyklápacie, s prístupom do úložného priestoru, až po elektricky nastaviteľné. Treba však myslieť na to, že len kvalitný rošt dokáže poskytnúť matracu dostatočnú oporu, predĺži funkčnosť a životnosť matraca. Z našej ponuky si môžete vybrať kvalitné lamelové rošty od českého výrobcu Moravia Comfort.

Prezrieť Rošty

Naša spoločnosť New Design vám na mieru zariadi kompletne celú spálňu . Od výroby vstavaných skríň a šatníkov s posuvnými dverami, cez typické a atypické skrinky a komody až po výrobu masívnej postele, či dodanie čalúnenej postele FINES, matracov MORAVIA COMFORT a  roštov MORAVIA COMFORT . Interiér spálne dokonale doplnia tapety KARKI . Realizujeme taktiež kuchynskej linky  na mieru, obývacie izbydetské izbykúpeľne, pracovne a nábytok do kompletných interiérov. Vďaka spoľahlivým a osvedčeným slovenským dodávateľom môžeme vašu obývačku doladiť prémiovými sedacími súpravami ARTESTONALNEA FINES a kuchyňu a jedáleň zas vybaviť praktickým jedálenským nábytkom FINESVždy za najlepšie ceny a v najlepšej kvalite.