Vstavané skrine, šatníky a nábytok s fototapetou

Dohodnite si stretnutie

V NEW DESIGN máme s výrobou vstavaných skríň a šatníkových skríň skúsenosti už od roku 2002.

Za tú dobu sme si overili materiály a spôsoby ich kombinácie, tak aby boli maximálne funkčné a lahodili oku. Používame iba hliníkové rámy a kvalitné rakúske drevotrieskové dosky EGGER. Dosky a posuvné dvere si môžete skombinovať aj s iným materiálom napr. zrkadlom, lakovaným sklom či originálnou fototapetou a vytvoriť si tak zaujímavú kombináciu podľa vášho gusta.

Chcete dodať svojmu domovu jedinečný štýl ? Farebné fototapety dodajú vášmu nábytku nový jedinečný dizajn a výnimočnú atmosféru. Vďaka moderným technológiám je možné aplikovať na dvere vstavanej skrine rôzne abstraktné motívy, ornamenty, scenérie, životné momentky, alebo rodinné fotky. Chceli by ste niečim oživiť destkú izbu svojho dieťatka ? Čo tak nábytok ši vstavaná skriňa s fototapetou obľúbenej rozprávky či prírodným motívom ? Okrem množstva úložného priestoru tak získate originálny a jedinečný prvok v miestnosti.

Fototapety sú totiž skvelým riešením, ako vylepšiť poškodený alebo už obkukaný nábytok. Vďaka fototapetám bude váš nábytok zase ako nový.

Vstavané skrine a nábytok s fototapetou

Miesta v šatníku, či v skrini nikdy nie je dosť. Kúpiť praktickú sektorovú skriňu je jednoduché, ale často to vyžaduje kompromis priestoru v našej izbe. Vstavené skrine tento problém riešia veľmi efektívne. Stačí ak máte v miestnosti voľný priestor s hĺbkou aspoň 30 cm, so vstavanou skriňou na mieru ho môžete využiť až o 50 % efektívnejšie.

Ak máte priestoru viac, radi vám ponúkneme riešenie šatníka na mieru, buď v separátnej miestnosti, alebo atypickým využitím rohového alebo zádverového priestoru vašej izby oddeleného praktickými posuvnými dverami.

Oživte izbu farebnými fototapetami, ktoré jej dodajú nový nádych a dizajn. Fototapeta nemusí byť aplikovaná len na stenu, môžete ňou skrášliť nábytok, vstavané skrine, šatník ale aj dvere.

Za 20 rokov našej činnosti máme za sebou stovky inštalácií od praktických riešení malých bytov až po dizajnové realizácie hotelových priestorov. Naše referencie hovoria za seba. Pozrite si viac z našich realizácií interiérov a vstavaných skríň a šatníkov.

Späť na realizácie

Fototapety a nábytok s fototapetou

Vstavané skrine, šatníky na mieru – realizácie