Vstavané skrine, šatníky a fototapety

Dohodnite si stretnutie

S našou vstavanou skriňou na mieru získate až o 50 % miesta naviac

Určite to poznáte. Miesta v šatníku, či „skrini na všetko“ nikdy nie je dosť. Kúpiť praktickú sektorovú skriňu je jednoduché, ale často to vyžaduje kompromis priestoru v našej izbe. Vstavené skrine tento problém riešia veľmi efektívne. Stačí ak máte v miestnosti voľný priestor s hĺbkou aspoň 30 cm, so vstavanou skriňou na mieru ho môžete využiť až o 50 % efektívnejšie.

Ako skriňa na mieru umožní až 50% úspory priestoru?

  • vstavaná skriňa na mieru umožňuje dokonale zužitkovať celý priestor od steny k stene, od podlahy až po strop
  • vo vstavanej skrini sú zásuvky navrhnuté tak, aby maximálne využili tento daný priestor
  • navyše môžete ušetriť na materiáloch a tým aj na cene – vďaka tomu, že ako bočné/vrchné panely skrine slúžia steny/strop

Ak máte priestoru viac, radi vám ponúkneme riešenie šatníka na mieru, buď v separátnej miestnosti, alebo atypickým využitím rohového alebo zádverového priestoru vašej izby oddeleného praktickými posuvnými dverami.

V NEW DESIGN máme s výrobou vstavaných skríň a šatníkových skríň skúsenosti už od roku 2002.

Za tú dobu sme si overili materiály a spôsoby ich kombinácie, tak aby boli maximálne funkčné a lahodili oku. Používame iba hliníkové rámy a kvalitné rakúske drevotrieskové dosky EGGER. Dosky a posuvné dvere si môžete skombinovať aj s iným materiálom napr. (zrkadlo, lakované sklo, fototapeta) a vytvoriť si tak zaujímavú kombináciu podľa vášho gusta.

Do vstavaných skríň bežne umiestňujeme drevené zásuvky (kontajnery), vešiaky na oblečenie, vešiaky na opasky, vešiakové tyče, kovové police a ďalšie prvky. Maximálne tak zužitkujeme ich úložný priestor a prispôsobíme vašim požiadavkám.

Základom je dobrý návrh. Preto vám ponúkame zameranie u vás doma, konzultáciu, vizualizáciu, výber funkčných prvkov a až následnú realizáciu a montáž. 

Hlavná výhoda pre vás je, že nábytok vyrobíme na mieru v našej dielni a zároveň preberáme zodpovednosť za inštaláciu u vás doma.

Za 17 rokov našej činnosti máme za sebou stovky inštalácií od praktických riešení malých bytov až po dizajnové realizácie hotelových priestorov. Naše referencie hovoria za seba.

Späť na realizácie

Fototapety

Vstavané skrine, šatníky – realizácie