Vstavané skrine, šatníky a fototapety

Dohodnite si stretnutie

S našou vstavanou skriňou na mieru získate až o 50 % miesta naviac

Určite to poznáte. Miesta v šatníku, či „skrini na čokoľvek“ nikdy nie je dosť. Na druhej strane však veľkým skriniam nechcete obetovať váš životný priestor. Vstavené skrine tento problém riešia veľmi efektívne. Ak máte v miestnosti voľný priestor (s hĺbkou aspoň od 30 cm), so vstavanou skriňou na mieru ho môžete využiť až o 50 % efektívnejšie.

Ako je možná až 50% úspora priestoru?

  • vstavaná skriňa na mieru umožňuje dokonale zužitkovať celý priestor od steny k stene, od podlahy až po strop
  • vo vstavanej skrini sú zásuvky navrhnuté tak, aby maximálne využili tento daný priestor
  • navyše môžete ušetriť na materiáloch a tým aj na cene – vďaka tomu, že ako bočné/vrchné panely skrine slúžia steny/strop

V NEW DESIGN – interiéry máme s výrobou vstavaných skríň skúsenosti už od roku 2002. Za tú dobu sme si overili materiály a spôsoby ich kombinácie, tak aby lahodili oku. Používame iba hliníkové rámy a kvalitné rakúske drevotrieskové dosky EGGER. Dosky si môžete skombinovať aj s iným materiálom napr. (zrkadlo, lakované sklo, fototapeta) a vytvoriť si tak zaujímavú kombináciu podľa vášho gusta.

Do vstavaných skríň bežne umiestňujeme drevené zásuvky (kontajnery), vešiaky na oblečenie, vešiaky na opasky, vešiakové tyče, kovové police a ďalšie prvky. Maximálne tak zužitkujeme ich úložný priestor.

Základom je dobrý návrh. Preto vám ponúkame odborné riešenie vášho priestoru.

Späť na realizácie

Fototapety

Realizácie