Jedálensky nábytok

Jedálenský nábytok je neprehliadnuteľným vybavením každej kuchyne alebo jedálne. Práve tu sa pri spoločnom stolovaní a výbornom jedle najčastejšie stretáva celá rodina a priatelia. Vyberte si preto jedálenský nábytok, ktorý zaujme nielen vzhľadom, ale vás poteší aj svojou svojim praktickou stránkou. Či už máte radi jednoduchú klasiku, moderný a elegantný dizajn, alebo provensálsky nábytok, v našej ponuke nájdete originálne jedálenské stoličky a jedálenské stoly od slovenského výrobcu FINES, ktoré sa prispôsobia kuchyni alebo jedálni v akomkoľvek štýle.  Pohodlné jedálenské stoličky z kvalitného dreva s rôznym typom čalúnenia ideálne doplnia váš nový praktický jedálenský stôl a vytvoria vo vašej kuchyni príjemné miesto na posedenie.  

Fines logo

Jedálenská stolička je dôležitý kus nábytku bez ktorého sa žiadna domácnosť nezaobíde. Súčasný trh ponúka veľké množstvo jedálenských stoličiek, ktoré vás zaujmú svojim atraktívnym vzhľadom a rôznymi možnosťami prevedenia. Je len na vás, aký typ preferujete. Či už hľadáte jedálenskú stoličku s čalúnením alebo bez čalúnenia, v našej bohatej ponuke jedálenských stoličiek FINES si určite nájdete tie najideálnejšie do vašej kuchyne. 

Prezrieť Stoličky FINES
Fines logo

Tak ako jedálenské stoličky, aj jedálenský stôl je neodmysliteľnou súčasťou jedálenského nábytku. Okrem príjemných chvíľ, ktoré pri ňom trávite počas každodenného stolovania so svojou rodinou, môžete jedálenský stôl využiť aj pri hraní spoločenských hier, písaní domácich úloh s deťmi, či na prácu s počítačom. Naša ponuka jedálenských stolov FINES preto zahŕňa veľké aj malé jedálenské stoly, pevné stoly či  rozkladacie jedálenské stoly v rôznom štýle a z rôznych materiálov. Ak hľadáte kvalitný a multifunkčný jedálenský stôl, z ponuky jedálenských stolov FINES si zaručene vyberiete. 

Prezrieť stoly FINES
New Design - nábytok na mieru

Chcete si splniť sen o krásnej novej kuchyni? Povedzte nám o svojej predstave a my ju radi pre vás zrealizujeme! Na mieru vám vyrobíme praktickú dizajnovú kuchynskú linku akýchkoľvek rozmerov a v štýle, aký sa vám páči.  Či už bude malá, veľká, rohová, alebo s ostrovčekom, naša kuchynská linka sa vždy  prispôsobí vašim potrebám. Kuchynské linky vyrábame z najkvalitnejších materiálov a v rôznych cenových hladinách, preto si kuchynskú linku od nás môže dovoliť skutočne každý.

Prezrieť KUCHYNE

__

Naša spoločnosť New Design pre vás, okrem dodania jedálenského nábytku FINES –  stoličiek a stolov , zabezpečí  tiež výrobu  kuchynskej linky  na mieru, zhotoví nábytok na mieru do obývacej izby, spálne, detskej izbykúpeľne, pracovne a kompletných interiérovVenujeme sa tiež výrobe vstavaných skríň a šatníkov s posuvnými dverami za najvýhodnejšie ceny a v najvyššej kvalite. Vďaka spoľahlivým slovenským dodávateľom môžeme vašu obývačku vybaviť komfortnými sedacími súpravami ARTESTONALNEA FINESspálňu čalúnenými posteľami FINESmatracami MORAVIA COMFORT roštami MORAVIA COMFORT a interiér tapetami KARKI .