Vizualizácie – 3D návrhy interiérov

down-arrow-1-2

Cenník Vizualizácia – 3D návrhy interiérov

Pripravíme pre vás komplexnú 3D grafickú vizualizáciu interiéru a požadovaného nábytku podľa Vašej projektovej dokumentácie. Uvidíte presný obraz toho, ako bude vaša kuchynská linka, obyvačka alebo interiér domu vyzerať. Vyriešime všetky detaily hnedˇ na mieste a ujasníme si priority, farby, požiadavky aj predstavy na zvolený kus nábytku. Ceny budú odrátané za návrh pri objednaní nábytku s celkovej ceny.

Na základe rozmerov miestnosti, ergonómie okien a Vašich farebných a štýlových preferencií Vám vypracujem návrh, ktorý bude obsahovať:

1. návrh (vizualizáciu) nábytku cena už od 100€

Obsahuje samotný návrh nábytku podla zvolených kritérií. V cene je zahrnutý prvý návrh zvoleného nábytku a následne dve možnosti zmien, kde zapracujeme vaše požiadavky na zmenu. Vrámci grafického návrhu pracujeme len s dostupnými prvkami, ktorých výber sme si zadali podlˇa vašich vybraných komponentov a cenových kategórií. Návrh vám vieme dodať najneskôr do 1-5 dní na odsúhlasenie.

2. Výrobná dokumentácia nábytku na mieru + návrh cena už od 200€

Obsahuje samotný návrh nábytku podla zvolených kritérií + Dispozičné riešenie s rozmermi a presne vybranými nábytkovými dielcami a prvkami s príslušnými popismi o materiále, farbe a  druhu elektrospotrebičov. Ďalej po prvom stupni spracovania a odsúhlasenia klientom vypracuvávame výrobnú dokumentáciu, ktorá potom smeruje k našemu, alebo vášemu realizátorovi na výrobu nábytku.