Vizualiz├ície – 3D n├ívrhy interi├ęrov

down-arrow-1-2

ODBORNÉ PORADENSTVO

Predt├Żm, ako pre v├ís n├íbytok vyrob├şme, preberieme s vami va┼íe predstavy a poskytneme v├ím odborn├ę poradenstvo ─Źi u┼ż pri zaria─Ćovan├ş nov├ęho interi├ęru ako aj pri zmen├ích a dozaria─Ćovan├ş existuj├║ceho obytn├ęho priestoru n├íbytkom na mieru. Pon├║kame na v├Żber ┼íirok├║ ┼ík├ílu materi├ílov z be┼żn├Żch cenov├Żch kateg├│ri├ş a┼ż po luxusn├ę a dizajnov├ę rie┼íenia. Na na┼íom predajnom mieste si m├┤┼żete pozrie┼ą, ktor├ę na┼íe materi├íly bud├║ najviac zodpoveda┼ą farebn├ęmu ladeniu v├í┼ího interi├ęru. Ak nie ste si ist├ş, m├íme vy┼íkolen├Ż person├íl, ktor├Ż v├ím ochotne porad├ş.
Potrebujem poradi┼ą

┬áGRAFICK├Ł N├üVRH INTERI├ëRU- 3D VIZUALIZ├üCIA

Ak chcete vedie┼ą, ako bude v├í┼í vysn├şvan├Ż n├íbytok vyzera┼ą e┼íte predt├Żm, ako ho pre v├ís vyrob├şme, vyu┼żite na┼íu slu┼żbu 3D vizualiz├ície.

Obsahuje samotn├Ż n├ívrh n├íbytku pod─ża zvolen├Żch krit├ęri├ş. V cene je zahrnut├Ż prv├Ż n├ívrh zvolen├ęho n├íbytku a n├ísledne dve mo┼żnosti zmien, kedy zapracujeme va┼íe po┼żiadavky. V r├ímci grafick├ęho n├ívrhu pracujeme len s dostupn├Żmi prvkami, materi├ílmi a komponentmi, ktor├ę vieme doda┼ą. V├Żber materi├ílov a komponentov prisp├┤sob├şme v├í┼ímu vkusu aj va┼íim cenov├Żm preferenci├ím. V├Żstupom z 3D vizualiz├ície s├║ obr├ízky (1 n├íbytkov├Ż prvok = 1-3 poh─żady pod─ża potreby), ktor├ę v├ím dod├íme pribli┼żne do 7-10 dn├ş prac. dn├ş na ods├║hlasenie (v z├ívislosti od n├íro─Źnosti z├íkazky).

Potrebn├ę podklady na za─Źiatok pr├íce na vizualiz├ícii:

  • P├┤dorys priestoru so zak├│tovan├Żmi rozmermi
  • Zak├│tovan├ę v├Żvody vody, elektriky
  • V├Ż┼íku stropu, rozmery okien, dver├ş (ak bude okolo nich n├íbytok)
  • Pr├şpadne m├┤┼żete pripoji┼ą aj fotky aktu├ílneho stavu interi├ęru
M├ím z├íujem o grafick├Ż n├ívrh interi├ęru
Komplexná realizácia nábytku v 4-izbovom byte
Komplexná realizácia nábytku v 3-izbovom byte

ROZMEROV├ü A V├ŁROBN├ü DOKUMENT├üCIA

V pr├şpade z├íujmu vieme vypracova┼ą aj podrobn├║ v├Żrobn├║ dokument├íciu, ktor├║ ├║─Źtujeme samostatne. V├Żstup obsahuje inform├ície k 3D n├ívrhu n├íbytku, dispozi─Źn├ę rie┼íenie v priestore, zak├│tovan├ę rozmery jednotliv├Żch n├íbytkov├Żch prvkov, popis komponentov (├║chytky, podsvietenie, sortery a in├ę vn├║torn├ę vybavenie), farbu a druh materi├ílu, pr├şpadne aj konkr├ętne spotrebi─Źe, ak si ich budete objedn├íva┼ą v na┼íej spolo─Źnosti.

V├ŁROBA N├üBYTKU

V├Żroba vami ods├║hlasen├ęho n├ívrhu n├íbytku prebieha v na┼íej dielni v Plaveckom Mikul├í┼íi. Pou┼ż├şvame najmodernej┼íie stroje a pracuj├║ pre n├ís sk├║sen├ş a zru─Źn├ş stol├íri. Vyrob├şme pre v├ís funk─Źn├Ż, praktick├Ż a nad─Źasov├Ż n├íbytok prepracovan├Ż do detailov.

DOVOZ A VYNOSENIE NÁBYTKU

Vyroben├Ż n├íbytok dovezieme na miesto ur─Źenia a zabezpe─Ź├şme jeho vynosenie do priestoru. Cena za tieto slu┼żby je s├║─Źas┼ąou cenovej ponuky na v├Żrobu n├íbytku a jej v├Ż┼íka sa vypo─Ź├ştava individu├ílne v z├ívislosti od vzdialenosti a mno┼żstva n├íbytku.

Komplexná realizácia nábytku v 3-izbovom byte

CENN├ŹK SLU┼ŻIEB – GRAFICK├Ł N├üVRH INTERI├ëRU A VIZUALIZ├üCIE

Odborn├ę poradenstvo na predajnom mieste : ZDARMA

3D vizualiz├ícia:┬ácena z├ívis├ş od n├íro─Źnosti interi├ęru

Cena 3D vizualiz├ície sa po objednan├ş v├Żroby n├íbytku odpo─Ź├şta z ceny z├íkazky.

  • ┬áN├ívrh (vizualiz├ícia) n├íbytku ÔÇô od 100 ÔéČ – 150 ÔéČ
  • 2 zmeny (farba dvierok, prac. dosky, zmena dvierok za z├ísuvky … a pod.) ÔÇô ZDARMA
  • Ka┼żd├í ─Ćal┼íia zmena +30 ÔéČ
  • Zmena dispoz├şcie ÔÇô ako nov├Ż grafick├Ż n├ívrh
Rozmerová dokumetnácia:
  • Zak├│tovan├ę umiestnenie v├Żvodov elektriky a vody – od 50 ÔéČ
  • Rozmerov├í dokument├ícia n├íbytku – od 150 ÔéČ
V├Żrobn├í dokument├ícia┬áspolu s 3D n├ívrhom n├íbytku ÔÇô┬áod 300 ÔéČ
Vypracovanie cenovej ponuky┬áz n├ívrhu ÔÇô ZDARMA
Zameranie priestoru, okres Bratislava ÔÇô┬á50ÔéČ

U┼ż od roku 2002 pre v├ís s rados┼ąou vytv├írame n├íbytok na mieru do kompletn├Żch interi├ęrov, ob├Żvacej izby ─Źi detskej a ┼ítudentskej izby. Zoh─żad┼łujeme potreby modern├ęho, ┼ít├Żlov├ęho a kvalitn├ęho n├íbytku. Rozumieme individu├ílnym po┼żiadavk├ím a pracujeme so ┼íirokou ┼ík├ílou materi├ílov a vzorov. Vyrob├şme pre v├ís kuchynsk├Ż n├íbytok, ktor├Ż bude rados┼ą vidie┼ą aj pou┼ż├şva┼ą.

M├íte z├íujem o vytvorenie grafick├ęho n├ívrhu interi├ęru alebo vizualiz├íciu ?

Kontaktujte nás