Nábytok do celých interiérov

Každý interiér si zaslúži nábytok, ktorý z neho spraví útulný a zároveň multifunkčný priestor pre život.

Pre náročných klientov sme schopní vytvoriť nielen nábytok na mieru a podľa predstáv, ale aj vytvoriť kompletný návrh zariadenia celého domu či bytu. Súčasťou našej práce sú aj komplexné realizácie zariadenia nových domov a bytov, hotelov aj iných ubytovacích zariadení. Široká ponuka materiálov a doplnkov, vrátane elektroniky nám umožňujú splniť vaše požiadavky a predstavy.

Úzko spolupracujeme s množstvom architektov a designových firiem, ktoré sa zaoberajú návrhmi interiérov a nábytku. Vďaka tomu vám môžeme garantovať kvalitné projektové návrhy od profesionálov, ktoré naši odborníci zmenia na realitu. Váš nový dom či byt sa tak môže stať skutočne unikátnym a pritom funkčným priestorom pre spokojný život. Dlhoročné skúsenosti pri tvorbe jedinečného nábytku na mieru nám umožňujú plniť aj náročné predstavy a sny našich zákazníkov.

Dohodnite si stretnutie

Realizácia nábytku na mieru
(2-izbový byt,  Tehelné pole)

Komplexná realizácia nábytku v 2-izbovom byte

V štýlovom 2-izbovom byte dominuje kuchynská linka červenej farby kombinovaná s drevom a bielymi vstavanými rustikálnymi spotrebičmi. Jednoduchý biely jedálenský stôl delí obývaciu časť od kuchyne. Pre vytvorenie maximálneho súkromia sme spálňu oddelili od chodby posuvnými dverami.

Realizácia nábytku na mieru
(2-izbový byt, Tehelné pole)

Komplexná realizácia nábytku v 2-izbovom byte

Priestranný 2-izbový byt zariadený v sviežich farbách. Žlto-čierna kuchynská linka prepojená s obývačkou a doplnená dizajnovým osvetlením pôsobí veľmi elegantne.  Zaujímavým riešením je systém posuvných dverí v chodbe, vďaka ktorému je spálňa samostatnou miestnosťou.

Realizácia nábytku na mieru
(2-izbový byt,  Tehelné pole)

Komplexná realizácia nábytku v 2-izbovom byte

Moderné riešenie krásneho svetlého dvojzónového bytu. Kuchyňa s obývačkou kombinuje dekor dubu s tyrkysovými a modrými prvkami. Chodba je vybavená praktickým skriňovým systémom s množstvom úložného priestoru a plynulo prechádza do samostatne uzavretej spálne s modernými posuvnými dverami.

Realizácia nábytku na mieru
(1-izbový byt, Tehelné pole)

Komplexná realizácia nábytku v 1-izbovom byte

Malý, moderný, nadčasový a útulný. Taký je 1-izbový byt, v ktorom sme realizovali na mieru a želanie klienta novú kuchynskú linku, obývačkovú zostavu, nočné stolíky, spálňovú zostavu s osvetlením, kúpeľňový nábytok a vstavanú skriňu v predsieni.

Komplexná realizácia nábytku na mieru
(Bratislava, Ružinov)

Komplexný nábytok na mieru Bratislava Ružinov

Kuchynská linka, obývacia izba, spálňa, kúpeľňové skrinky, vešiaková zostava, vstavané skrine aj unikátne drevené dekoračné prvky na mieru vytvorili jedinečný a harmonický priestor, ktorý je navyše dokonale funkčný.

Realizácia nábytku na mieru
(3-izbový byt, Hanulova)

Komplexná realizácia nábytku v 3-izbovom byte

Nábytok na mieru vyrobený v prírodných odtieňoch navodí v každom interiéri pocit domova. Pre dosiahnutie tejto atmosféry v 3-izbovom byte sme na mieru realizovali kuchynskú linku, spálňu, kúpeľňu s dizajnovou drevenou stenou, detskú izbu a stolík pod TV.

Rodinný dom
(Malacky)

Kuchynská linka na mieru

Kombinácia bielej farby a dreva vytvára dokonalú harmóniu. Kuchyňa, pracovňa, obývacia stena a detská izba na mieru, presne podľa predstáv klienta. Nábytok na mieru, ktorý maximálne efektívne využíva každý centimeter priestoru.

Hostel
(Hostel CHORS Bratislava)

Barový pult so sklom na mieru - hostel Chors Bratislava

V rámci kompletnej realizácie hostela Chors v Bratislave sme na mieru zhotovili unikátne spacie kapsule s jedinečným dizajnom. Ich súčasťou sú vešiakové skrine s policami, písací a konferenčný stôl. Spoločenské priestory dopĺňa jedálenská časť s barovým pultom.

1,5 izbový byt
(Bory Bývanie 1)

Dizajnová obývačková stena na mieru BORY

Efektívne využitie priestoru v malom byte je dôležité. V 1,5-izbovom byte v novej štvrti Bory Bývanie sa o to postarala štýlová obývačková zostava na mieru, moderná minimalistická kuchynská linka na mieru a vstavaná skriňa na mieru.

2 izbový byt
(novostavba Dúbravka)

Kuchynská linka na mieru Záhorská Bystrica

V dvojizbovom byte v novostavbe dominuje kombinácia bielej farby a dreva. Na mieru vyrobená kuchynská linka, obývačková stena, chodbová zostava boli navrhnuté tak, aby priestor opticky rozšírili a zároveň poskytli obyvateľom dostatok úložného priestoru.

2 izbový byt
(Bystrické sady, Záhorská Bystrica)

Spálňa na mieru Záhorská Bystrica

Nábytok na mieru je ideálnym riešením pre zariadenie menšieho bytu. Kuchynská linka na mieru, nábytok do spálne, vstavaná skriňa na mieru a kúpeľnový nábytok na mieru sú zárukou optimálneho využitia priestoru s dôrazom na zachovanie priestrannosti.

1 izbový apartmán
(Nido)

Nábytok na mieru do apartmánu NIDO

Apartmán v novostavbe NIDO sme zariadili podľa želania klientov tak, aby pôsobil útulne a kompaktne. Preto sme im na mieru vyrobili kuchynskú linku, obývačkovú stenu aj nábytok do predsiene.

Hotel
(GRAND HOTEL BELLEVUE Horný Smokovec)

Finálna realizácia dizajnového návrhu interiéru Grand Hotel Bellevue Horný Smokovec

Apartmány v Grand Hoteli Bellevue v Starom Smokovci prešli kompletnou rekonštrukciou. V rámci nej sme interiér zariadili nábytkom na mieru tak, aby sa v ňom hostia cítili komfortne a luxusne zároveň.

2 izbový byt
(Bratislava, Petržalka)

Kuchynská linka na mieru, Petržalka

Pre klienta sme vyrobili nábytok, ktorý zohľadňuje potreby modernej domácnosti. Predsieňová zostava, kúpeľnový nábytok, vstavaná skriňa, kuchyňa aj obývačková stena sú navrhnuté tak, aby poskytli dostatok priestoru a pôsobili navzájom harmonicky.

Rodinný dom
(Vila Limbach)

Stolík pod TV na mieru, Vila Limbach

Interiér rodinného domu v Limbachu sme zariadili nábytkom na mieru presne podľa požiadaviek klienta. Realizácia zahŕňala zhotovenie kuchyne na mieru, jedálenského stola so stoličkami, stolíka pod TV, knižnice, predsieňovej zostavy a vstavanej skrine na mieru.

Späť na realizácie

Zabezpečíme pre vás nábytok na mieru do kompletných interiérov, kuchynské linky, detské izby, kúpeľnový nábytok, či výrobu vstavaných skríň a šatníkov s posuvnými dverami za najvýhodnejšie ceny a v najvyššej kvalite.