Ob├Żvacie izby na mieru

Chcete, aby bola va┼ía ob├Żva─Źka pr├şjemn├Żm a z├írove┼ł modern├Żm miestom na oddych aj stretnutia s rodinou a priate─żmi? T├║┼żite po individu├ílnom n├ívrhu pre v├í┼í interi├ęr? Alebo m├íte vyhliadnut├Ż sektorov├Ż n├íbytok a nesedia v├ím rozmery?

Ak sa nechcete prisp├┤sobova┼ą s├ęriov├Żm ob├Żvac├şm sten├ím a zostav├ím, ale t├║┼żite po dizajnovej ob├Żva─Źke so ┼ít├Żlov├Żm n├íbytkom, ste na spr├ívnej adrese. V na┼íej gal├ęrii realiz├íci├ş n├íjdete mno┼żstvo in┼ípir├íci├ş pre va┼íu nov├║ ob├Żva─Źku a n├íbytku do ob├Żvacej izby na mieru.

Ob├Żvacie izby m├┤┼żete s na┼íou pomocou od podlahy zmeni┼ą, alebo zariadi┼ą nanovo. V ob├Żva─Źke tr├ívime pomerne ve─ża ─Źasu, preto by malo by┼ą v┼íetko nastaven├ę tak, aby sme sa tam c├ştili pohodlne a pr├şjemne. Plat├ş to aj pre na┼íich host├ş a v┼íetk├Żch, ktor├ş v byte ─Źi dome b├Żvaj├║. S na┼íou pomocou to v┼íak nebude probl├ęm. Navrhneme v├ím rie┼íenie ob├Żvacej izby a n├íbytok na mieru do ob├Żva─Źky pod─ża va┼íich predst├ív ┬áa sami si vyberiete ide├ílnu kombin├íciu kvalitn├Żch materi├ílov a vzorov.

Ob├Żva─Źka na mieru- 4-izbov├Ż byt Bratislava

Vyrob├şme pre v├ís ob├Żvacie steny v klasickom, rustik├ílnom aj modernom dizajne, dopln├şme RTV stol├şk, z├ívesn├ę police, pr├şpadne in├Ż atypicky rie┼íen├Ż ├║lo┼żn├Ż diel. Do va┼íej vysn├şvanej ob├Żva─Źky navrhneme┬á taktie┼ż rohov├Ż atypick├Ż n├íbytok ─Źi konferen─Źn├Ż stol├şk.┬á

Dobr├║ spr├ívu m├íme aj pre t├Żch, ktor├ş b├Żvaj├║ v domoch s ne┼ítandardn├Żmi rozmermi ─Źi tvarmi miestnost├ş. Nemus├şte u┼ż┬á h─żada┼ą s├ęriov├ę ob├Żvacie steny, ktor├ę by v├ím do va┼íej jedine─Źnej ob├Żva─Źky presne sadli. My v├ím presne tak├║ navrhneme a vyrob├şme. ┬áV pr├şpade, ┼że nem├íte presn├║ predstavu o tom, ako by mohla va┼ía nov├í ob├Żva─Źka vyzera┼ą, nechajte to na n├ís. Vyberieme vhodn├ę materi├íly, pon├║kneme v├ím nieko─żko ┼ít├Żlov, v ktor├Żch┬á m├┤┼żeme ob├Żva─Źku zariadi┼ą, stanov├şme cenu a pust├şme sa realiz├ície.┬á Vyroben├Ż n├íbytok v├ím dovezieme a namontujeme.┬áVy sa u┼ż nemus├şte o ni─Ź stara┼ą.

Premen├şme va┼íu ob├Żva─Źku na o├ízu pokoja ?

New Design - nábytok na mieru
Dohodnite si stretnutie

V NEW DESIGN┬ám├íme s v├Żrobou n├íbytku na mieru┬ásk├║senosti u┼ż od roku 2002.

Za t├║ dobu sme si overili materi├íly a sp├┤soby ich kombin├ície, tak aby boli maxim├ílne funk─Źn├ę a lahodili oku. Navrhneme a vyrob├şme ob├Żvacie steny na mieru, skrink do ob├Żva─Źky, komody ─Źi konferen─Źn├Ż stol├şk na mieru. V na┼íej ponuke n├íjdete aj kr├ísne kusy pr├ęmiov├ęho ─Źal├║nen├ęho n├íbytku od nasich partnerov. Zverte realiz├íciu svojej novej ob├Żva─Źky, ─Źi cel├ęho interi├ęru┬ádo na┼íich r├║k.┬á In┼ípirujte sa v na┼íej gal├ęrii a pozrite si nami vyroben├Ż n├íbytok do ob├Żva─Źky na mieru.

Aby ste vo svojej novej ob├Żva─Źke mohli pohodlne oddychova┼ą, roz┼í├şrili sme ponuku n├íbytku aj o predaj t├Żchto pr├ęmiov├Żch seda─Źiek┬á vyroben├Żch na Slovensku :

Dodajte svojej ob├Żva─Źke n├ídych luxusu a o┼żivte jej steny exkluz├şvnymi tapetami KARKI z na┼íej ponuky. Pr├ş─Ćte si vybra┼ą zo vzorkovn├şkov do na┼íich predajn├ş, o n├ísledn├║ realiz├íciu sa radi postar├íme.

Dohodnite si stretnutie

OB├ŁVACIE IZBY NA MIERU – REALIZ├üCIE