Realizácie

down-arrow-1-2

Realizácie NEW DESIGN

N├íbytok na mieru, nebude len o dizajne a vyroben├ş pod─ża va┼íich predst├ív. Zoh─żad┼łujeme aj potreby modern├ęho, ┼ít├Żlov├ęho a kvalitn├ęho n├íbytku pre v├ís. N├í┼í t├şm odborn├şkov v New Design ÔÇô interi├ęry v├ím po konzult├ícii vyrob├ş atypick├Ż n├íbytok presne podla va┼íich predst├ív a projektov dodan├Żch od architektov, ktor├Ż najefekt├şvnej┼íie vyu┼żije priestor dan├ęho interi├ęru.

├Üzko spolupracujeme s mno┼żstvom architektov a designov├Żch firiem ktor├ę sa zaoberaj├║ n├ívrhmi interi├ęrov a n├íbytku. Investori n├ím zasielaj├║ svoje po┼żiadavky a projekty na v├Żrobu n├íbytku na mieru.

V─Ćaka tomu, ┼że v├Żrobu n├íbytku na mieru realizujeme na Slovensku u┼ż od roku 2002, vieme promptnej┼íie reagova┼ą na modern├Ż a aj funk─Źn├Ż n├íbytok dne┼ínej doby.
Pri v├Żrobe n├íbytku na mieru pochopite─żne ne┼íetr├şme na kvalite materi├ílov. Nakoniec, je vyroben├Ż len pre v├ís a m├í sl├║┼żi┼ą dlh├ę roky. Preto pou┼ż├şvame len tie najkvalitnej┼íie materi├íly od zahrani─Źn├Żch v├Żrobcov. Budeme radi, ke─Ć si pozriete na┼íe hotov├ę realiz├ície. M├┤┼żete sa in┼ípirova┼ą, ako by mohla vyzera┼ą aj va┼ía nov├í kuchynsk├í linka, vstavan├í skri┼ła, ob├Żvacia izba, detsk├í izba,┬á pracov┼ła, ─Źi k├║pe─ż┼ła.

Komplexná realizácia nábytku v 4-izbovom byte

KOMPLEXNÉ REALIZÁCIE

Gal├ęria
obyva─Źkova-stena-farba-hnedo-zlta

Ob├Żvacie izby

Gal├ęria
kuchynska-linka-zo-schodami-farba-biela-leskla-striekana-1

Kuchynsk├ę linky

Gal├ęria
skrina-18-2

Vstavan├ę skrine, ┼íatn├şky a fototapety

Gal├ęria
spálna-kombinácia-drevo-biela-01

Spálne

Gal├ęria
k├║pelna

K├║pe─ż┼łov├ę skrinky

Gal├ęria
New design / Detská izba

Detsk├ę a ┼ítudentsk├ę izby

Gal├ęria
hostovská-izba-01

Rôzny nábytok na mieru

Gal├ęria
schody

Dreven├ę schody

Gal├ęria
vesiaky

Ve┼íiakov├ę zostavy, komody a skrinky

Gal├ęria

Na┼ía spolo─Źnos┼ą┬áNew Design┬ápre v├ís realizuje n├íbytok na mieru do┬ákompletn├Żch interi├ęrov,┬ákuchynsk├ę linky,┬áob├Żvacie izby,┬ásp├ílne,┬á┬ádetsk├ę izby,┬ák├║pe─żnov├Ż┬án├íbytok, ─Źi┬áv├Żrobu vstavan├Żch skr├ş┼ł a ┼íatn├şkov┬ás posuvn├Żmi dverami za najv├Żhodnej┼íie ceny a v najvy┼í┼íej kvalite.┬á V─Ćaka spo─żahliv├Żm a osved─Źen├Żm slovensk├Żm dod├ívate─żom, dok├í┼żeme pre v├í┼í domov, ─Źi kancel├íriu zabezpe─Źi┼ą taktie┼ż┬ásedacie s├║pravy┬áARTESTON,┬áALNEA,┬áFINES,┬ájed├ílensk├Ż n├íbytok FINES┬áÔÇô┬ájed├ílensk├ę stoli─Źky┬áa┬ájed├ílensk├ę stoly,┬á─Źal├║nen├ę postele FINES,┬ámatrace MORAVIA COMFORT┬á,┬áro┼íty MORAVIA COMFORT┬áa┬átapety KARKI.