Realizácie

down-arrow-1-2

Nábytok na mieru, nebude len o dizajne a vyrobení podľa vašich predstáv. Zohľadňujeme aj potreby moderného, štýlového a kvalitného nábytku pre vás. Náš tím odborníkov v New Design – interiéry vám po konzultácii vyrobí atypický nábytok presne podla vašich predstáv a projektov dodaných od architektov, ktorý najefektívnejšie využije priestor daného interiéru.

Úzko spolupracujeme s množstvom architektov a designových firiem ktoré sa zaoberajú návrhmi interiérov a nábytku. Investori nám zasielajú svoje požiadavky, projekty na výrobu nábytku na mieru, a tým že realizujeme výrobu nábytku už od roku 2002 ktorý je vyrobený na Slovensku, vieme promptnejšie reagovať na moderný a aj funkčný nábytok dnešnej doby.

Pri výrobe nábytku na mieru, pochopiteľne nešetríme na kvalite materiálov. Nakoniec, je vyrobený len pre vás a má slúžiť dlhé roky. Preto používame len tie najkvalitnejšie materiály od zahraničných výrobcov.

Budeme radi, keď si pozriete naše hotové realizácie. Môžete sa inšpirovať, ako by mohla vyzerať aj vaša nová kuchynská linka, vstavaná skriňa, obývacia izba, detská izba, či kúpeľňa.

Unikátne spacie kapsule na mieru - hostel Chors Bratislava

KOMPLEXNÉ REALIZÁCIE

Galéria
kuchynska-linka-zo-schodami-farba-biela-leskla-striekana-1

Kuchynské linky

Galéria
skrina-18-2

Vstavané skrine, šatníky a fototapety

Galéria
obyvačkova-stena-farba-hnedo-zlta

Obývacie izby

Galéria
spálna-kombinácia-drevo-biela-01

Spálne

Galéria
kúpelna

Kúpeľňové skrinky

Galéria
detske-izby

Detské izby

Galéria
hostovská-izba-01

Rôzny nábytok na mieru

Galéria
schody

Drevené schody

Galéria
vesiaky

Vešiakové zostavy, komody a skrinky

Galéria