Realizácie

down-arrow-1-2

Realizácie NEW DESIGN

Nábytok na mieru, nebude len o dizajne a vyrobení podľa vašich predstáv. Zohľadňujeme aj potreby moderného, štýlového a kvalitného nábytku pre vás. Náš tím odborníkov v New Design – interiéry vám po konzultácii vyrobí atypický nábytok presne podla vašich predstáv a projektov dodaných od architektov, ktorý najefektívnejšie využije priestor daného interiéru.

Úzko spolupracujeme s množstvom architektov a designových firiem ktoré sa zaoberajú návrhmi interiérov a nábytku. Investori nám zasielajú svoje požiadavky a projekty na výrobu nábytku na mieru.

Vďaka tomu, že výrobu nábytku na mieru realizujeme na Slovensku už od roku 2002, vieme promptnejšie reagovať na moderný a aj funkčný nábytok dnešnej doby.
Pri výrobe nábytku na mieru pochopiteľne nešetríme na kvalite materiálov. Nakoniec, je vyrobený len pre vás a má slúžiť dlhé roky. Preto používame len tie najkvalitnejšie materiály od zahraničných výrobcov. Budeme radi, keď si pozriete naše hotové realizácie. Môžete sa inšpirovať, ako by mohla vyzerať aj vaša nová kuchynská linka, vstavaná skriňa, obývacia izba, detská izba,  pracovňa, či kúpeľňa.

Komplexná realizácia nábytku v 4-izbovom byte

KOMPLEXNÉ REALIZÁCIE

Galéria
Nábytok do obývacej izby na mieru

Obývacie izby

Galéria
kuchynska-linka-zo-schodami-farba-biela-leskla-striekana-1

Kuchynské linky

Galéria
skrina-18-2

Vstavané skrine, šatníky a fototapety

Galéria
spálna-kombinácia-drevo-biela-01

Spálne

Galéria
kúpelna

Kúpeľňové skrinky

Galéria
New design / Detská izba

Detské a študentské izby

Galéria
hostovská-izba-01

Rôzny nábytok na mieru

Galéria
schody

Drevené schody

Galéria
Predsieň na mieru

Vešiakové zostavy, komody a skrinky

Galéria

Naša spoločnosť New Design pre vás realizuje nábytok na mieru do kompletných interiérovkuchynské linkyobývacie izbyspálne,  detské izbykúpeľnový nábytok, či výrobu vstavaných skríň a šatníkov s posuvnými dverami za najvýhodnejšie ceny a v najvyššej kvalite.  Vďaka spoľahlivým a osvedčeným slovenským dodávateľom, dokážeme pre váš domov, či kanceláriu zabezpečiť taktiež sedacie súpravy ARTESTONALNEAFINES, jedálenský nábytok FINES – jedálenské stoličky a jedálenské stolyčalúnené postele FINESmatrace MORAVIA COMFORT rošty MORAVIA COMFORT tapety KARKI.

Nábytok

Sedačka Arteston BARI

Sedacie súpravy

Prejsť na ponuku
Jedálenské stoly FINES

Jedálenský nábytok

Prejsť na ponuku
Čalúnená posteľ FINES Juliana

Postele

Prejsť na ponuku