Realizácie

Nábytok na mieru, nebude len o dizajne a vyrobení podľa vašich predstáv. Zohľadňujeme aj potreby moderného, štýlového a kvalitného nábytku pre vás. Náš tím odborníkov v New Design – interiéry vám po konzultácii vyrobí atypický nábytok presne podla vašich predstáv a projektov dodaných od architektov, ktorý najefektívnejšie využije priestor daného interiéru.

Úzko spolupracujeme s množstvom architektov a designových firiem ktoré sa zaoberajú návrhmi interiérov a nábytku. Investori nám zasielajú svoje požiadavky, projekty na výrobu nábytku na mieru, a tým že realizujeme výrobu nábytku už od roku 2002 ktorý je vyrobený na Slovensku, vieme promptnejšie reagovať na moderný a aj funkčný nábytok dnešnej doby.

Pri výrobe nábytku na mieru, pochopiteľne nešetríme na kvalite materiálov. Nakoniec, je vyrobený len pre vás a má slúžiť dlhé roky. Preto používame len tie najkvalitnejšie materiály od zahraničných výrobcov.

Budeme radi, keď si pozriete naše hotové realizácie. Môžete sa inšpirovať, ako by mohla vyzerať aj vaša nová kuchynská linka, vstavaná skriňa, obývacia izba, detská izba, či kúpeľňa.

Kuchynské linky

Galéria

Vstavané skrine, šatníky a fototapety

Galéria

Obývacie izby

Galéria

Spálne

Galéria

Kúpeľňové skrinky

Galéria

Detské izby

Galéria

Rôzny nábytok na mieru

Galéria

Drevené schody

Galéria

Vešiakové zostavy, komody a skrinky

Galéria