Kuchynsk├ę linky

Kuchynsk├ę linky na mieru bez kompromisov

Na┼íou pr├ícou je navrhn├║┼ą kuchynsk├║ linku, ktor├í dokonale dotvor├ş v├í┼í interi├ęr. Umo┼ż┼łuje to ve─żk├í variabilita prvkov a materi├ílov, ktor├ę m├í na┼ía spolo─Źnos┼ą NEW DESIGN ÔÇô interi├ęry k dispoz├şcii. Kombin├íciou farieb, hlin├şkov├Żch prvkov, r├┤znych typov skiel a in├Żch doplnkov dosiahneme modern├Ż dizajn, ktor├Ż v├ís ur─Źite oslov├ş. Sk├┤r ako va┼íu jedine─Źn├║ kuchynsk├║ linku vyrob├şme, v┼íetko d├┤kladne premeriame tak, aby va┼ía nov├í kuchynsk├í linka perfektne sadla na svoje miesto. Na┼íi profesion├íli v├ím tie┼ż ochotne pom├┤┼żu s v├Żberom kvalitn├Żch materi├ílov.

Pri v├Żrobe pou┼ż├şvame kovania, z├ísuvkov├ę a v├Żsuvn├ę syst├ęmy s├║ od firiem Blum (Rak├║sko), alebo Hettich (Nemecko). Rak├║sky v├Żrobca EGGER n├ím dod├íva drevotrieskov├ę dosky a kuchynsk├ę pracovn├ę dosky.┬á Aby v├ím v novej kuchyni ni─Ź nech├Żbalo, ku kompletnej realiz├ícii dod├ívame taktie┼ż kvalitn├ę vstavan├ę kuchynsk├ę elektrospotrebi─Źe overen├Żch zna─Źiek, pod─ża vlastn├ęho v├Żberu. Patr├ş sem napr. ─Źesk├í zna─Źka Concept, s roz┼í├şrenou z├írukou 2 + 1 rok.

A to nie je v┼íetko! Va┼íu nov├║ kuchy┼łu v├ím zariadime od A po Z. K modernej kuchynskej linke na mieru┬ádolad├şme pod─ża v├í┼ího v├Żberu ┼ít├Żlov├Ż a praktick├Ż jed├ílensk├Ż n├íbytok od slovensk├ęho v├Żrobcu FINES.

Vieme, ako vyu┼żi┼ą v├í┼í priestor na 100%

S├║─Źasn├ę modern├ę kuchyne b├Żvaj├║ ─Źastokr├ít prepojen├ę s jed├íl┼łou ─Źi ob├Żvacou izbou.┬á Aj v tomto pr├şpade v├ím vieme navrhn├║┼ą rie┼íenie, ktor├ę umo┼żn├ş vytvori┼ą harm├│niu v priestore.┬á V─Ćaka sk├║senostiam, ktor├ę sme od roku 2002 na trhu z├şskali, dok├í┼żeme lep┼íie odhadn├║┼ą mo┼żnosti, ako r├┤zne priestory efekt├şvne vyu┼żi┼ą.

Spr├ívny v├Żber jednotliv├Żch ─Źast├ş kuchynskej linky a rozdelenie skriniek i ostatn├Żch ─Źast├ş linky pod─ża va┼íich potrieb, je pre n├ís prioritou. Nie sme predajcovia sektorov├Żch skriniek. Kuchynsk├║ linku a n├íbytok na mieru v├ím navrhneme v cenovej hladine, ktor├║ spolo─Źne zvol├şme pod─ża vybran├Żch materi├ílov a funk─Źn├Żch prvkov. V├Żber novej kuchynskej linky samozrejme z├ívis├ş aj od celkovej rozlohy kuchyne. Z na┼íej ponuky si vyberie skuto─Źne ka┼żd├Ż. Realizujeme mini kuchyne, kuchyne do bytov, kuchyne v tvare U a L, kuchyne s ostrov─Źekom, ale aj luxusn├ę kuchyne pre najn├íro─Źnej┼í├şch klientov.

Spl┼łte si s nami sen o dokonalej kuchyni!

Mno┼żstvo in┼ípir├íci├ş pre va┼íu nov├║ kuchy┼łu n├íjdete aj v na┼íej gal├ęrii.

Dohodnite si stretnutie
kuchynská-linka-biela

Kuchyne do 3000 ÔéČ

Prezrie┼ą
Kuchynsk├í linka do bytu na mieru - Bory2 Nov├Ż dvor

Kuchyne do 4000 ÔéČ

Prezrie┼ą

Kuchyne do 5000 ÔéČ

Prezrie┼ą
kuchynska-linka-retro-1

Kuchyne do 6000 ÔéČ

Prezrie┼ą
New Design - nábytok na mieru

Kuchyne nad 6000 ÔéČ

Prezrie┼ą
Prezrie┼ą komplexn├ę realiz├ície

Na┼ía spolo─Źnos┼ą┬áNew Design┬ávyr├íba kuchynsk├ę linky na mieru r├┤znych typov a ve─żkost├ş. Realizujeme┬ámini kuchyne,┬ákuchyne do bytov a paraleln├ę kuchyne,┬ákuchyne v tvare U a L,┬ákuchyne s ostrov─Źekom┬áa┬áluxusn├ę kuchyne pre t├Żch najn├íro─Źnej┼í├şch z├íkazn├şkov.┬áV─Ćaka spo─żahliv├Żm a osved─Źen├Żm slovensk├Żm dod├ívate─żom, dok├í┼żeme do va┼íej kuchyne zabezpe─Źi┼ą taktie┼ż┬ájed├ílensk├Ż n├íbytok FINES┬áÔÇô┬ájed├ílensk├ę stoli─Źky┬áa┬ájed├ílensk├ę stoly a ─Ćal┼í├ş kusov├Ż a ─Źal├║nen├Ż n├íbytok.┬á

New Design v├í┼í overen├Ż partner na┬ákomplexn├ę realiz├ície interi├ęrov. Realizujeme tie┼ż ob├Żvacie izby,┬ádetsk├ę izby,┬ák├║pe─żnov├Ż┬án├íbytok, ─Źi┬áv├Żrobu vstavan├Żch skr├ş┼ł a ┼íatn├şkov┬ás posuvn├Żmi dverami za najv├Żhodnej┼íie ceny a v najvy┼í┼íej kvalite. Va┼íu ob├Żva─Źku skvele doplnia┬ásedacie s├║pravy┬áARTESTON,┬áALNEA┬áalebo┬áFINES, o pohodlie v sp├ílni sa zase postaraj├║┬á─Źal├║nen├ę postele FINES,┬ámatrace MORAVIA COMFORT┬á,┬áro┼íty MORAVIA COMFORT.┬á