Detsk├ę izby na mieru

Dohodnite si stretnutie

Detsk├í izba nie je pre deti len miestnos┼ąou. Je ich vlastn├Żm svetom, kde pre┼ż├şvaj├║ v├Żznamn├║ ─Źas┼ą svojho ┼żivota. Zariadenie detskej izby by preto malo rozv├şja┼ą ich tvorivos┼ą, da┼ą im priestor na hru, ale vies┼ą aj k┬ázodpovednos┼ą. Ka┼żd├í detsk├í izba by preto mala by┼ą dostato─Źne flexibilnou a┬áprisp├┤sobi┼ą sa na n├írokom die┼ąa┼ąa po─Źas v├Żvoja.

Pri v├Żrobe detsk├ęho n├íbytku kladieme d├┤raz na nad─Źasovos┼ą, ┬átrv├ícne materi├íly a┬áflexibilitu. Pr├şde ─Źas, ke─Ć sa┬ádetskej izby stane izba ┼ítudentsk├í, izba t├şned┼żera a┬ámlad├ęho dospievaj├║ceho. Kvalitn├Ż stol├şk, poli─Źky na knihy, to v┼íetko je s├║─Źas┼ąou priestoru, kde m├┤┼że die┼ąa vyr├ís┼ą do dospelosti. Potom sta─Ź├ş len p├ír inov├íci├ş, aby sa stala aj izbou ml├íde┼żn├şckou, ─Źi ┼ítudentkou izbou. Preto na bud├║cnos┼ą myslite u┼ż od prvej chv├şle, ako k├║pite poste─ż do detskej izby.

U┬án├ís n├íjdete praktick├ę rie┼íenia, poradenstvo aj n├íbytok, ktor├Ż sp─║┼ła n├íroky det├ş aj ┼ítudentov. To v┼íetko v├ím pon├║kame na jednom mieste. Izby pre deti, t├şned┼żerov aj ┼ítudentov v┬ámno┼żstve kombin├íci├ş, vzorov a┬áz kvalitn├Żch materi├ílov. V gal├ęrii si m├┤┼żete pozrie┼ą pr├şklady rie┼íen├ş, ktor├ę priprav├şme aj pre v├ís.

Nebojte sa n├ís oslovi┼ą ak h─żad├íte:

Detsk├║ izbu na mieru.

Poradenstvo v┬áoblasti detsk├Żch a┬á┼ítudentsk├Żch izieb.

Dizajnov├ę detsk├ę a┬á┼ítudentsk├ę izby.

Kvalitn├Ż a bezpe─Źn├Ż n├íbytok do detsk├Żch a┬á┼ítudentsk├Żch izieb.

Realiz├íciu detskej izby na k─ż├║─Ź.

Sp├Ą┼ą na realiz├ície

Na┼ía spolo─Źnos┼ą┬áNew Design realizuje komplexn├ę realiz├ície n├íbytku na mieru do cel├Żch interi├ęrov, ale aj kuchynsk├ę linky,┬áob├Żvacie izby,┬ásp├ílne, detsk├ę izby a k├║pe─żnov├Żn├íbytok na mieru. V na┼íej ponuke n├íjdete taktie┼ż v├Żrobu vstavan├Żch skr├ş┼ł a ┼íatn├şkov s posuvn├Żmi dverami za najv├Żhodnej┼íie ceny a v najvy┼í┼íej kvalite. V─Ćaka spolupr├íci s osved─Źen├Żm slovensk├Żm dod├ívate─żom, dok├í┼żeme pre v├í┼í domov, ─Źi kancel├íriu zabezpe─Źi┼ą taktie┼ż sedacie s├║pravy┬áARTESTON,┬áALNEA,┬áFINES,┬ájed├ílensk├Ż n├íbytok FINES┬áÔÇô┬ájed├ílensk├ę stoli─Źky┬áa┬ájed├ílensk├ę stoly,┬á─Źal├║nen├ę postele FINES,┬ámatrace MORAVIA COMFORT┬á,┬áro┼íty MORAVIA COMFORT┬áa┬átapety KARKI.