Detské izby na mieru

Dohodnite si stretnutie

Detská izba nie je pre deti len miestnosťou. Je ich vlastným svetom, kde prežívajú významnú časť svojho života. Zariadenie detskej izby by preto malo rozvíjať ich tvorivosť, dať im priestor na hru, ale viesť aj k zodpovednosť. Každá detská izba by preto mala byť dostatočne flexibilnou a prispôsobiť sa na nárokom dieťaťa počas vývoja.

Pri výrobe detského nábytku kladieme dôraz na nadčasovosť,  trvácne materiály a flexibilitu. Príde čas, keď sa detskej izby stane izba študentská, izba tínedžera a mladého dospievajúceho. Kvalitný stolík, poličky na knihy, to všetko je súčasťou priestoru, kde môže dieťa vyrásť do dospelosti. Potom stačí len pár inovácií, aby sa stala aj izbou mládežníckou, či študentkou izbou. Preto na budúcnosť myslite už od prvej chvíle, ako kúpite posteľ do detskej izby.

U nás nájdete praktické riešenia, poradenstvo aj nábytok, ktorý spĺňa nároky detí aj študentov. To všetko vám ponúkame na jednom mieste. Izby pre deti, tínedžerov aj študentov v množstve kombinácií, vzorov a z kvalitných materiálov. V galérii si môžete pozrieť príklady riešení, ktoré pripravíme aj pre vás.

Nebojte sa nás osloviť ak hľadáte:

Detskú izbu na mieru.

Poradenstvo v oblasti detských a študentských izieb.

Dizajnové detské a študentské izby.

Kvalitný a bezpečný nábytok do detských a študentských izieb.

Realizáciu detskej izby na kľúč.

Späť na realizácie

Naša spoločnosť New Design realizuje komplexné realizácie nábytku na mieru do celých interiérov, ale aj kuchynské linkyobývacie izbyspálne, detské izby a kúpeľnovýnábytok na mieru. V našej ponuke nájdete taktiež výrobu vstavaných skríň a šatníkov s posuvnými dverami za najvýhodnejšie ceny a v najvyššej kvalite. Vďaka spolupráci s osvedčeným slovenským dodávateľom, dokážeme pre váš domov, či kanceláriu zabezpečiť taktiež sedacie súpravy ARTESTONALNEAFINES, jedálenský nábytok FINES – jedálenské stoličky a jedálenské stolyčalúnené postele FINESmatrace MORAVIA COMFORT rošty MORAVIA COMFORT tapety KARKI.