SEDAČKY 

sedačky Arteston

Arteston je prémiová značka slovenských sedačiek od výrobcu s 25-ročnou tradíciou.  Pôvodne malá rodinná firma Krošlákovcov sa vďaka svojim svojim šikovným rukám a svedomitému prístupu k práci, stala v priebehu dvoch desaťročí prvotriednym nábytkárskym závodom, zameraným na výrobu moderných a prvotriednych sedačiek svetovej kvality.  Vďaka kombinácii atraktívneho dizajnu, starostlivo vybraných dlhotrvácnych poťahových látok a materiálov z prírodných surovín, sa tak sedačky Arteston stávajú žiadaným nábytkom, ktorý uspokojí potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov. Prezrite si celú ponuku sedačiek Arteston.

Prezrieť Sedačky ARTESTON
sedačky Alnea

ALNEA je overená slovenská značka čalúneného nábytku s viac ako 20-ročnou tradíciou. Keďže spoločnosť nepatrí medzi veľkosériovú výrobu, je každá sedačka a ostatný čalúnený nábytok z tejto dielne, jedinečným kúskom prispôsobeným individuálnym potrebám zákazníka. Sedacie súpravy ALNEA sú čalúnené vysokokvalitnými poťahovými látkami pochádzajúcimi z Talianska, Belgicka a Anglicka, prípadne koženkou alebo prvotriednou talianskou kožou.
Výberom sedačky ALNEA získate pohodlný, jedinečný dizajnový kus nábytku, ktorý vám bude spoľahlivo slúžiť mnoho rokov. Prezrite si celú ponuku produktov od výrobcu ALNEA.

Prezrieť Sedačky ALNEA
sedačky Fines

Spoločnosť FINES je slovenským výrobcom nábytku, ktorý prináša do vašich domovov originálny a kvalitný nábytok za veľmi priaznivé ceny. Nábytkom od spoločnosti FINES si môžete zariadiť celý interiér domu alebo bytu. Či už sa jedná o spálňu, obývačku, jedáleň, detskú alebo študentskú izbu, do každej izby nájdete presne to, čo potrebujete a v štýle, aký sa vám páči. Sedačky, stoličky, jedálenské stoly, čalúnené postele – vybrať si môžete zo širokej ponuky poťahových materiálov, morení, rôznych typov nôh, vankúšov a iných doplnkov.  Ak hľadáte pohodlný, praktický nábytok s nadčasovým dizajnom, vysokými kvalitatívnymi štandardmi a doživotným pozáručným servisom, na FINES nábytok sa môžete spoľahnúť. Pozrite si celú ponuku produktov od výrobcu FINES.

Prezrieť Sedačky FINES

___

Sme slovenský výrobca nábytku na mieru a distribútor prvotriednych sedačiek z dielne  slovenských výrobcov nábytku značiek Arteston by Krošlák, Alnea a FinesUž od roku 2002 pre vás nábytkom na mieru zariaďujeme komplexné interiérykuchynské linkydetské izby, obývačky, realizujeme kúpeľňový nábytok vstavané skrine a šatníky s posuvnými dverami s predĺženou 5-ročnou zárukou.  Nábytok na mieru vyrábame z vysokokvalitných materiálov a za najvýhodnejšie ceny.  Samozrejmosťou je individuálny prístup k zákazníkovi, odborné poradenstvo a možnosť zhotovenia 3D vizualizácie. Vďaka spoľahlivým slovenským dodávateľom, dokážeme pre váš domov, či kanceláriu zabezpečiť taktiež  jedálenský nábytok FINESčalúnené postele FINESmatrace MORAVIA COMFORT rošty MORAVIA COMFORT tapety KARKI.