SEDAČKY ARTESTON a KROSLAK

Arteston je prémiová značka slovenských sedačiek od výrobcu s 25-ročnou tradíciou. Pôvodne malá rodinná firma Krošlákovcov sa vďaka svojim svojim šikovným rukám a svedomitému prístupu k práci, stala v priebehu dvoch desaťročí prvotriednym nábytkárskym závodom, zameraným na výrobu moderných a prvotriednych sedačiek svetovej kvality.

Ak pri výbere sedačky kladiete dôraz na jej pôvod, v prípade sedačiek Kroslak a Arteston máte istotu, že celý výrobný proces od návrhu, cez výrobu kovovej kostry a komponentov až po čalúnenie prebehol v rodinnej firme Krošlákovcov. Práve tu vznikajú prvé prototypy sedačiek, ktoré testujú a v prípade potreby odstraňujú ich nedostatky. Okrem toho sa v závode plánujú konštrukčné riešenia kostry, rôznych funkčných prvkov a navrhujú strihy poťahov. Až keď je všetko do detailov pripravené, začína sa so sériovou výrobou modelu.

Osobitou prednosťou sedačiek Kroslak a Arteston je ich špecifický vzhľad. Za ním stojí skúsený talentovaný produktový dizajnér Michal Riabič, ktorý prináša nielen funkčné, ale najmä originálne dizajnové riešenia. Šikovný dizajnér, ocenený niekoľkými cenami, dokáže vďaka skúsenostiam vdýchnuť každému modelu jedinečnosť a osobitý štýl. Inšpiráciu pritom hľadá v prírodných materiáloch a tradičnom remesle. Vďaka kombinácii atraktívneho dizajnu, starostlivo vybraných dlhotrvácnych poťahových látok a materiálov z prírodných surovín, sa tak sedačky Kroslak a Arteston stávajú žiadaným nábytkom, ktorý uspokojí potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov. Zaujala vás táto značka? Na stránke výrobcu môžte nájsť ešte viac informácií o sedačkách Arteston a sedačkách Kroslak.

Sedačka ARTESTON ALHAMBRA

KROSLAK ALHAMBRA

Sedačka ARTESTON BARI

KROSLAK BARI

Sedačka ARTESTON DOVER

KROSLAK DOVER

Sedačky ARTESTON

KROSLAK ETERNITY

Sedačka ARTESTON IDENTITY

KROSLAK IDENTITY

Sedačka ARTESTON INFINITY

KROSLAK INFINITY

Sedačka ARTESTON MANILA

KROSLAK MANILA

Sedačka ARTESTON ORLANDO

KROSLAK ORLANDO

Sedačka ARTESTON SERENITY

KROSLAK SERENITY

KROSLAK ALHAMBRA

Sedačka ARTESTON ALHAMBRA
  • Elektrické vsúvanie a vysúvanie sedákov umožňuje regulovať hĺbku sedenia podľa aktuálnej potreby

  • Široká doplnková výbava