Ob├Żvacie izby

Chcete, aby bola va┼ía ob├Żva─Źka pr├şjemn├Żm a z├írove┼ł modern├Żm miestom na oddych aj stretnutia s rodinou a priate─żmi? T├║┼żite po individu├ílnom n├ívrhu pre v├í┼í interi├ęr? Alebo m├íte vyhliadnut├Ż sektorov├Ż n├íbytok a nesedia v├ím rozmery?

Ak sa nechcete prisp├┤sobova┼ą s├ęriov├Żm ob├Żvac├şm sten├ím a zostav├ím, ale t├║┼żite po dizajnovej ob├Żva─Źke so ┼ít├Żlov├Żm n├íbytkom, ste na spr├ívnej adrese. V na┼íej gal├ęrii realiz├íci├ş n├íjdete mno┼żstvo in┼ípir├íci├ş pre va┼íu nov├║ ob├Żva─Źku.

Ob├Żvacie izby m├┤┼żete s na┼íou pomocou od podlahy zmeni┼ą, alebo zariadi┼ą nanovo. V ob├Żva─Źke tr├ívime pomerne ve─ża ─Źasu, preto by malo by┼ą v┼íetko nastaven├ę tak, aby sme sa tam c├ştili pohodlne a pr├şjemne. Plat├ş to aj pre na┼íich host├ş a v┼íetk├Żch, ktor├ş v byte ─Źi dome b├Żvaj├║. S na┼íou pomocou to v┼íak nebude probl├ęm. Navrhneme v├ím rie┼íenie ob├Żvacej izby pod─ża va┼íich predst├ív ┬áa sami si vyberiete ide├ílnu kombin├íciu kvalitn├Żch materi├ílov a vzorov.

Vyrob├şme pre v├ís ob├Żvacie steny v klasickom, rustik├ílnom aj modernom dizajne, dopln├şme RTV stol├şk, z├ívesn├ę police, pr├şpadne in├Ż atypicky rie┼íen├Ż ├║lo┼żn├Ż diel. Do va┼íej vysn├şvanej ob├Żva─Źky navrhneme┬á taktie┼ż rohov├Ż atypick├Ż n├íbytok ─Źi konferen─Źn├Ż stol├şk.┬á

Dobr├║ spr├ívu m├íme aj pre t├Żch, ktor├ş b├Żvaj├║ v domoch s ne┼ítandardn├Żmi rozmermi ─Źi tvarmi miestnost├ş. Nemus├şte u┼ż┬á h─żada┼ą s├ęriov├ę ob├Żvacie steny, ktor├ę by v├ím do va┼íej jedine─Źnej ob├Żva─Źky presne sadli. My v├ím presne tak├║ navrhneme a vyrob├şme. ┬áV pr├şpade, ┼że nem├íte presn├║ predstavu o tom, ako by mohla va┼ía nov├í ob├Żva─Źka vyzera┼ą, nechajte to na n├ís. Vyberieme vhodn├ę materi├íly, pon├║kneme v├ím nieko─żko ┼ít├Żlov, v ktor├Żch┬á m├┤┼żeme ob├Żva─Źku zariadi┼ą, stanov├şme cenu a pust├şme sa realiz├ície.┬á Vyroben├Ż n├íbytok v├ím dovezieme a namontujeme.┬áVy sa u┼ż nemus├şte o ni─Ź stara┼ą.

Premen├şme va┼íu ob├Żva─Źku na o├ízu pokoja ?

Dohodnite si stretnutie

Aby ste vo svojej novej ob├Żva─Źke mohli pohodlne oddychova┼ą, roz┼í├şrili sme ponuku n├íbytku aj o predaj t├Żchto pr├ęmiov├Żch seda─Źiek┬á vyroben├Żch na Slovensku :

Dodajte svojej ob├Żva─Źke n├ídych luxusu a o┼żivte jej steny exkluz├şvnymi tapetami KARKI z na┼íej ponuky. Pr├ş─Ćte si vybra┼ą zo vzorkovn├şkov do na┼íich predajn├ş, o n├ísledn├║ realiz├íciu sa radi postar├íme.

Dohodnite si stretnutie

OB├ŁVACIE IZBY NA MIERU – REALIZ├üCIE