Obývacie izby

Chcete, aby bola vaša obývačka príjemným a zároveň moderným miestom na oddych aj stretnutia.

Túžite po individuálnom návrhu pre váš interiér? Vyhliadli ste si návrh, ale nikto ho nevyrába? Alebo už máte vyhliadnutý sektorový nábytok a nesedia vám rozmery?

Ak sa nechcete prispôsobovať sériovým obývacím stenám a zostavám, ale túžite po dizajnovej obývačke so štýlovým nábytkom, ste na správnej adrese.

Celú Vašu obývačku môžete s našou pomocou od podlahy zmeniť, alebo si vytvoriť úplne novú. V obývačke trávime pomerne veľa času, preto by malo byť všetko nastavené tak, aby sme sa tam cítili pohodlne a príjemne. Platí to aj pre našich hostí a všetkých, ktorí v byte či dome bývajú. S našou pomocou to však nebude problém.

Navrhneme vám riešenie obývacej izby podľa vašich predstáv  a sami si vyberiete ideálnu kombináciu kvalitných materiálov a vzorov.

Vyrobíme pre vás obývacie steny v klasickom, rustikálnom aj modernom dizajne, pridáme RTV stolík a závesné police. Vymyslíme taktiež rohový atypický nábytok, konferenčné stolíky do vašej vysnívanej obývačky.

Dobrú správu máme aj pre tých, ktorí bývajú v domoch s neštandardnými rozmermi či tvarmi miestností. Nemusíte už totiž hľadať sériové obývacie steny, ktoré by vám do vašej jedinečnej obývačky presne sadli. My vám ich navrhneme tak, aby rozmery presne sedeli a po schválení vyrobíme, dovezieme a namontujeme do vašej obývačky.

V prípade, že nemáte presnú predstavu o tom, ako by mohla vaša nová obývačka vyzerať, nechajte to na nás. Vyberieme vhodné materiály, ponúkneme vám niekoľko štýlov, v ktorých vieme môžeme obývačku zariadiť, stanovíme cenu a pustíme sa realizácie.

Dohodnite si stretnutie

Zabezpečíme pre vás nábytok na mieru do kompletných interiérov, kuchynské linky, detské izby, kúpeľnový nábytok, či výrobu vstavaných skríň a šatníkov s posuvnými dverami za najvýhodnejšie ceny a v najvyššej kvalite.

Späť na realizácie