Obývacie izby

Chcete, aby bola vaša obývačka príjemným a zároveň moderným miestom na oddych aj stretnutia s rodinou a priateľmi? Túžite po individuálnom návrhu pre váš interiér? Alebo máte vyhliadnutý sektorový nábytok a nesedia vám rozmery?

Ak sa nechcete prispôsobovať sériovým obývacím stenám a zostavám, ale túžite po dizajnovej obývačke so štýlovým nábytkom, ste na správnej adrese. V našej galérii realizácií nájdete množstvo inšpirácií pre vašu novú obývačku.

Obývacie izby môžete s našou pomocou od podlahy zmeniť, alebo zariadiť nanovo. V obývačke trávime pomerne veľa času, preto by malo byť všetko nastavené tak, aby sme sa tam cítili pohodlne a príjemne. Platí to aj pre našich hostí a všetkých, ktorí v byte či dome bývajú. S našou pomocou to však nebude problém. Navrhneme vám riešenie obývacej izby podľa vašich predstáv  a sami si vyberiete ideálnu kombináciu kvalitných materiálov a vzorov.

Vyrobíme pre vás obývacie steny v klasickom, rustikálnom aj modernom dizajne, doplníme RTV stolík, závesné police, prípadne iný atypicky riešený úložný diel. Do vašej vysnívanej obývačky navrhneme  taktiež rohový atypický nábytok či konferenčný stolík. 

Dobrú správu máme aj pre tých, ktorí bývajú v domoch s neštandardnými rozmermi či tvarmi miestností. Nemusíte už  hľadať sériové obývacie steny, ktoré by vám do vašej jedinečnej obývačky presne sadli. My vám presne takú navrhneme a vyrobíme.  V prípade, že nemáte presnú predstavu o tom, ako by mohla vaša nová obývačka vyzerať, nechajte to na nás. Vyberieme vhodné materiály, ponúkneme vám niekoľko štýlov, v ktorých  môžeme obývačku zariadiť, stanovíme cenu a pustíme sa realizácie.  Vyrobený nábytok vám dovezieme a namontujeme. Vy sa už nemusíte o nič starať.

Premeníme vašu obývačku na oázu pokoja ?

Dohodnite si stretnutie

Aby ste vo svojej novej obývačke mohli pohodlne oddychovať, rozšírili sme ponuku nábytku aj o predaj týchto prémiových sedačiek  vyrobených na Slovensku :

Dodajte svojej obývačke nádych luxusu a oživte jej steny exkluzívnymi tapetami KARKI z našej ponuky. Príďte si vybrať zo vzorkovníkov do našich predajní, o následnú realizáciu sa radi postaráme.

Dohodnite si stretnutie

OBÝVACIE IZBY NA MIERU – REALIZÁCIE