Tapety KARKI

V  minulých rokoch boli tapety bežnou súčasťou takmer každej domácnosti. Neskôr ich nahradilo maľovanie stien.  V súčasnosti sa však tapety v interiéri stávajú opäť módnym hitom. Moderné tapety sú nielen vizuálne atraktívne, ale aj oteruvzdorné a ľahšie umývateľné, vďaka čomu si udržiavajú dlhodobo krásny vzhľad. Ich aplikácia je, v porovnaní so starými tapetami, podstatne jednoduchšia.

Oživte nudné steny exkluzívnymi tapetami od slovenskej spoločnosti KARKI! Ponuka tapiet KARKI zahŕňa vysokokvalitné produkty od renomovaných dodávateľov ako TEXAM, GIARDINI, PARATO, KHROMA, ELITIS, BN-WALLCOVERINGS, RASCH TEXTIL, MURASPEC, DESIMA , RASCH, VITRULAN, ERISMANN, GRAHAM & BROWN, AS CREATION, ARCHITECTS PAPER, TEKTURA, AG DESIGN, KOLIZZ ART a P&W. Nájdete tu rôzne typy a štýly tapiet: vliesové tapety, vinylové tapety, textilné tapety, sklotextilné tapety, tapety z prírodných materiálov a taktiež fototapety s detskými aj prírodnými motívmi. Tapety KARKI sú vhodné nielen do domácností, ale aj do hotelov, či iných reprezentačných priestorov.

Príďte si do jednej z našich predajní vybrať z pripravených vzorkovníkov tapetu podľa svojho vkusu, a my vám zabezpečíme jej realizáciu. Ak neviete, aký tip a vzor by sa do konkrétnej miestnosti hodil,  nechajte si poradiť od nás. Máme dlhoročné skúsenosti so zariaďovaním interiérov, a tak vieme vyjsť v ústrety aj náročným zákazníkom so špeciálnymi požiadavkami. V prípade záujmu zabezpečíme aj služby bytového architekta.

Tapety KARKI dodajú nádych luxusu a elegancie každému interiéru ♥

Vliesové tapety KARKI

Tapety Karki - logo

Vliesové tapety sú novou generácia tapiet, ktoré vynikajú rozmerovou stabilitou aj vo vlhkom stave. Vlies je v podstate netkaná textília, vyrábaná z rôznych typov vlákien. Ich zmiešaním s pojivom a lisovaním vzniká základný materiál, ktorý je ekologický, priepustný a veľmi príjemný na dotyk. Tento materiál spĺňa vysoké nároky na mechanickú odolnosť a nehorľavosť. Vliesové tapety sa jednoducho aplikujú, sú umývateľné, stálofarebné a navyše sa vyznačujú výbornou tepelnou aj zvukovou izoláciu.  Impregnáciou vlákien, ich potlačou a vrstvením vzniká množstvo atraktívnych dizajnov, ktoré rozžiaria váš domov.

DOHODNÚŤ STRETNUTIE

Vinylové tapety KARKI

Tapety Karki - logo

Vinylové tapety sú vyrobenú z vinylu. Majú výraznú štruktúru, vďaka čomu dosahujú nenapodobiteľnú plasticitu vzoru a vzhľad kvalitnej „ťažkej‘ textílie. Tento variant vysokokvalitnej a trvácnej úpravy stien predstavuje štandard nadnárodných hotelových sietí. Okrem hotelových priestorov sú tapety vhodné do luxusných reprezentačných a obytných priestorov a reštaurácií.  Pre vysokú oteruvzdornosť a vodeodolnosť  sa však vinylové tapety  hodia aj do domácností – kuchýň, chodieb, kúpeľní, ale aj na chalupy, kde vám pri správnej aplikácii  vydržia aj 10-15 rokov.

DOHODNÚŤ STRETNUTIE