Inšpiratívne tapety KARKI

Späť na materiály

Vyberte si u nás z množstva ponúkaných tapiet značky KARKI, my Vám + ktomu zabezpečíme realizáciu. Vychádzame v ústrety aj náročným zákazníkom v prípade špeciálnych požiadaviek. Zabezpečíme Vám aj služby bytového architekta.

Máme niekoľkoročné skúsenosti so zariadovaním interiérov. Zaoberáme sa hlavne predajom vliesových, vinylových tapiet a fototapiet s detským aj prírodným a abstraktným motívom.

  • Vlies
    je nová generácia tapiet, ktoré vynikajú rozmerovou stabilitou aj vo vlhkom stave. Dnes už výrobcovia vyvinuli materiály spĺňajúce vysoké nároky na mechanickú odolnosť a nehorľavosť. Vlies je vlastne netkaná textília, vyrábaná z vlákien. Ich zmiešaním s pojivom a lisovaním vzniká základný materiál, ktorý je ekologický, priepustný a veľmi príjemný na dotyk. Ich impregnáciou, potlačou a vrstvením vzniká nepreberné množstvo atraktívnych dizajnov.
  • Vinylové tapety
    jedná sa o kategóriu tapiet vyrobenú z vinylu. Tapety majú výraznú štruktúru, vďaka čomu dosahujú nenapodobiteľnú plasticitu vzoru a vzhľad kvalitnej “ťažkej’ textílie. Tento variant vysokokvalitnej a trvácnej úpravy stien predstavuje štandard nadnárodných hotelových sietí. Okrem hotelových priestorov sú tapety vhodné do luxusných reprezentačných a obytných priestorov a reštaurácií
tapety