Tapety KARKI

V  minulých rokoch boli tapety bežnou súčasťou takmer každej domácnosti. Neskôr ich nahradilo maľovanie stien.  V súčasnosti sa však tapety v interiéri stávajú opäť módnym hitom. Moderné tapety sú nielen vizuálne atraktívne, ale aj oteruvzdorné a ľahšie umývateľné, vďaka čomu si udržiavajú dlhodobo krásny vzhľad. Ich aplikácia je, v porovnaní so starými tapetami, podstatne jednoduchšia.

Oživte nudné steny exkluzívnymi tapetami od slovenskej spoločnosti KARKI! Ponuka tapiet KARKI zahŕňa vysokokvalitné produkty od renomovaných dodávateľov ako TEXAM, GIARDINI, PARATO, KHROMA, ELITIS, BN-WALLCOVERINGS, RASCH TEXTIL, MURASPEC, DESIMA , RASCH, VITRULAN, ERISMANN, GRAHAM & BROWN, AS CREATION, ARCHITECTS PAPER, TEKTURA, AG DESIGN, KOLIZZ ART a P&W. Nájdete tu rôzne typy a štýly tapiet: vliesové tapety, vinylové tapety, textilné tapety, sklotextilné tapety, tapety z prírodných materiálov a taktiež fototapety s detskými aj prírodnými motívmi. Tapety KARKI sú vhodné nielen do domácností, ale aj do hotelov, či iných reprezentačných priestorov.

Príďte si do jednej z našich predajní vybrať z pripravených vzorkovníkov tapetu podľa svojho vkusu, a my vám zabezpečíme jej realizáciu. Ak neviete, aký tip a vzor by sa do konkrétnej miestnosti hodil,  nechajte si poradiť od nás. Máme dlhoročné skúsenosti so zariaďovaním interiérov, a tak vieme vyjsť v ústrety aj náročným zákazníkom so špeciálnymi požiadavkami. V prípade záujmu zabezpečíme aj služby bytového architekta.

Tapety KARKI dodajú nádych luxusu a elegancie každému interiéru ♥

Vliesové tapety KARKI

Tapety Karki - logo

Vliesové tapety sú novou generácia tapiet, ktoré vynikajú rozmerovou stabilitou aj vo vlhkom stave. Vlies je v podstate netkaná textília, vyrábaná z rôznych typov vlákien. Ich zmiešaním s pojivom a lisovaním vzniká základný materiál, ktorý je ekologický, priepustný a veľmi príjemný na dotyk. Tento materiál spĺňa vysoké nároky na mechanickú odolnosť a nehorľavosť. Vliesové tapety sa jednoducho aplikujú, sú umývateľné, stálofarebné a navyše sa vyznačujú výbornou tepelnou aj zvukovou izoláciu.  Impregnáciou vlákien, ich potlačou a vrstvením vzniká množstvo atraktívnych dizajnov, ktoré rozžiaria váš domov.

DOHODNÚŤ STRETNUTIE

Vinylové tapety KARKI

Tapety Karki - logo

Vinylové tapety sú vyrobenú z vinylu. Majú výraznú štruktúru, vďaka čomu dosahujú nenapodobiteľnú plasticitu vzoru a vzhľad kvalitnej „ťažkej‘ textílie. Tento variant vysokokvalitnej a trvácnej úpravy stien predstavuje štandard nadnárodných hotelových sietí. Okrem hotelových priestorov sú tapety vhodné do luxusných reprezentačných a obytných priestorov a reštaurácií.  Pre vysokú oteruvzdornosť a vodeodolnosť  sa však vinylové tapety  hodia aj do domácností – kuchýň, chodieb, kúpeľní, ale aj na chalupy, kde vám pri správnej aplikácii  vydržia aj 10-15 rokov.

DOHODNÚŤ STRETNUTIE

Textilné tapety KARKI

Tapety Karki - logo

Textilné tapety sú to najluxusnejšie, čo v ponuke dekoratívnych tapiet môžete nájsť. Sú to látky utkané z priadzí, s možnosťou nalepenia na stenu. Vlákna priadze môžu byť rôzneho pôvodu, napríklad z rastlín ako je ľan, bavlna, ramia alebo živočíchov, kam patrí hodváb či vlna.  Textilné tapety však môžu byť vyrobené aj z chemických vlákien v podobe viskózy alebo polyesteru. Tkaniny sa ďalej môžu upravovať pomocou tlače, potlače či hĺbkotlače, rôznymi farbiarskymi technikami impregnovať látkami znižujúcimi horľavosť. S pomocou disperzného lepidla sa následne kašírujú na vliesový materiál, čo zachováva ich priedušnosť a  zjednodušuje ich aplikáciu.  Vďaka svojmu exkluzívnemu vzhľadu sa textilné tapety najviac hodia do spální, obývacích izieb, hotelov či iných reprezentatívnych priestorov.

DOHODNÚŤ STRETNUTIE

Sklotextilné tapety KARKI

Tapety Karki - logo

Sklotextilné tapety sú 100% prírodný produkt, vyrobený z kremičitého vlákna, s extrémne dlhou trvácnosťou. Vynikajú mimoriadnou odolnosťou voči poškodeniu a roztrhnutiu, pričom majú tiež výborné výstužové vlastnosti, ktoré znižujú náklady na údržbu stien v interiéroch.  Náklady na ich životnosť sú nízke,  nakoľko môžu byť opakovane premaľované, bez poškodenia ich trojrozmerného vzhľadu. Výstužové vlastnosti sklotextilnej tapety, ako aj hĺbka dezénu závisia od hustoty tkania sklennej textílie vyjadrenej v g na m2, ale aj od kvality spojivového materiálu. Podľa toho sú sklotextilné tapety rozdelené do viacerých tovarových tried, s možnosťou votkania loga, resp. iných motívov podľa želania. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam majú sklotextilné tapety široké využitie na miestach s vysokou koncentráciou ľudí a zvýšenými nárokmi na hygienu ako sú nemocnice, výrobné a letištné haly, hotely, kancelárske a komerčné priestory, no ocenia ich aj bežné domácnosti.