Kuchynské linky

Ak si práve vyberáte kuchynskú linku, určite ste narazili na množstvo detailov, ktoré treba vyriešiť. Sériovo vyrábané kuchynské linky, pochopiteľne nemôžu naplniť všetky individuálne Vaše požiadavky.

Dohodnite si stretnutie

S kuchynskou linkou na mieru nemusíte robiť kompromisy

Našou prácou je navrhnúť kuchynskú linku, ktorá dokonale dotvorí váš interiér. Umožňuje to veľká variabilita prvkov a materiálov, ktoré má naša spoločnosť NEW DESIGN – interiéry k dispozícii. Kombináciou farieb, hliníkových prvkov, rôznych typov skiel a iných doplnkov dosiahneme moderný dizajn, ktorý vás určite osloví.

Robíme poctivú prácu na Slovensku už od roku 2002

Kuchynská linka by nemala byť výrobok na 2-3 roky. Preto používame len kvalitné materiály. Kovania, zásuvkové a výsuvné systémy sú od firiem Blum (Rakúsko), alebo Hettich (Nemecko). Rakúsky výrobca EGGER nám dodáva drevotrieskové dosky a kuchynské pracovné dosky. Ku kompletnej realizácii dodávame aj kuchynské spotrebiče osvedčenej českej značky Concept s rozšírenou zárukou 2 + 1 rok.

Vieme, ako najlepšie využiť váš priestor

Kuchynská linka býva mnohokrát spojená s jedálňou, či obývacou izbou. Aj v takom prípade navrhneme riešenie, ktoré umožní vytvoriť harmóniu v priestore, prípadne opticky oddelí kuchyňu od zvyšku bytu.

Nie sme predajcovia hotových skriniek, ceny našeho nábytku je priamo od Slovenského výrobcu. Kuchynskú linku a nábytok na mieru vám navrhneme vo vašej určenej cenovej hladine, ktorú si môžete stanoviť.

2000 Nábytok na mieru New Design

do 2000 €

Galéria
3000

do 3000 €

Galéria
4000

do 4000 €

Galéria
do5000

do 5000 €

Galéria
nad5000

nad 5000 €

Galéria