Kuchynské linky

Kuchynské linky na mieru bez kompromisov

NaŇ°ou pr√°cou je navrhn√ļŇ• kuchynsk√ļ linku, ktor√° dokonale dotvor√≠ v√°Ň° interi√©r. UmoŇĺŇąuje to veńĺk√° variabilita prvkov a materi√°lov, ktor√© m√° naŇ°a spolońćnosŇ• NEW DESIGN ‚Äď interi√©ry k dispoz√≠cii. Kombin√°ciou farieb, hlin√≠kov√Ĺch prvkov, r√īznych typov skiel a in√Ĺch doplnkov dosiahneme modern√Ĺ dizajn, ktor√Ĺ v√°s urńćite oslov√≠. Sk√īr ako vaŇ°u jedineńćn√ļ kuchynsk√ļ linku vyrob√≠me, vŇ°etko d√īkladne premeriame tak, aby vaŇ°a nov√° kuchynsk√° linka perfektne sadla na svoje miesto. NaŇ°i profesion√°li v√°m tieŇĺ ochotne pom√īŇĺu s v√Ĺberom kvalitn√Ĺch materi√°lov.

Pri v√Ĺrobe pouŇĺ√≠vame kovania, z√°suvkov√© a v√Ĺsuvn√© syst√©my s√ļ od firiem Blum (Rak√ļsko), alebo Hettich (Nemecko). Rak√ļsky v√Ĺrobca EGGER n√°m dod√°va drevotrieskov√© dosky a kuchynsk√© pracovn√© dosky.¬† Aby v√°m v novej kuchyni nińć nech√Ĺbalo, ku kompletnej realiz√°cii dod√°vame taktieŇĺ kvalitn√© vstavan√© kuchynsk√© elektrospotrebińće overen√Ĺch znańćiek, podńĺa vlastn√©ho v√Ĺberu. Patr√≠ sem napr. ńćesk√° znańćka Concept, s rozŇ°√≠renou z√°rukou 2 + 1 rok.

A to nie je vŇ°etko! VaŇ°u nov√ļ kuchyŇąu v√°m zariadime od A po Z. K modernej kuchynskej linke na mieru¬†dolad√≠me podńĺa v√°Ň°ho v√Ĺberu Ň°t√Ĺlov√Ĺ a praktick√Ĺ jed√°lensk√Ĺ n√°bytok od slovensk√©ho v√Ĺrobcu FINES.

Vieme, ako vyuŇĺiŇ• v√°Ň° priestor na 100%

S√ļńćasn√© modern√© kuchyne b√Ĺvaj√ļ ńćastokr√°t prepojen√© s jed√°lŇąou ńći ob√Ĺvacou izbou.¬† Aj v tomto pr√≠pade v√°m vieme navrhn√ļŇ• rieŇ°enie, ktor√© umoŇĺn√≠ vytvoriŇ• harm√≥niu v priestore.¬† VńŹaka sk√ļsenostiam, ktor√© sme od roku 2002 na trhu z√≠skali, dok√°Ňĺeme lepŇ°ie odhadn√ļŇ• moŇĺnosti, ako r√īzne priestory efekt√≠vne vyuŇĺiŇ•.

Spr√°vny v√Ĺber jednotliv√Ĺch ńćast√≠ kuchynskej linky a rozdelenie skriniek i ostatn√Ĺch ńćast√≠ linky podńĺa vaŇ°ich potrieb, je pre n√°s prioritou. Nie sme predajcovia sektorov√Ĺch skriniek. Kuchynsk√ļ linku a n√°bytok na mieru v√°m navrhneme v cenovej hladine, ktor√ļ spolońćne zvol√≠me podńĺa vybran√Ĺch materi√°lov a funkńćn√Ĺch prvkov. V√Ĺber novej kuchynskej linky samozrejme z√°vis√≠ aj od celkovej rozlohy kuchyne. Z naŇ°ej ponuky si vyberie skutońćne kaŇĺd√Ĺ. Realizujeme mini kuchyne, kuchyne do bytov, kuchyne v tvare U a L, kuchyne s ostrovńćekom, ale aj luxusn√© kuchyne pre najn√°rońćnejŇ°√≠ch klientov.

SplŇąte si s nami sen o dokonalej kuchyni!

MnoŇĺstvo inŇ°pir√°ci√≠ pre vaŇ°u nov√ļ kuchyŇąu n√°jdete aj v naŇ°ej gal√©rii.

Dohodnite si stretnutie
kuchynsk√°-linka-biela

Kuchyne do 3000 ‚ā¨

Prezrieҕ
Kuchynsk√° linka do bytu na mieru - Bory2 Nov√Ĺ dvor

Kuchyne do 4000 ‚ā¨

Prezrieҕ

Kuchyne do 5000 ‚ā¨

Prezrieҕ
kuchynska-linka-retro-1

Kuchyne do 6000 ‚ā¨

Prezrieҕ
New Design - n√°bytok na mieru

Kuchyne nad 6000 ‚ā¨

Prezrieҕ