Kuchynské linky

S kuchynskou linkou na mieru nemusíte robiť kompromisy

Našou prácou je navrhnúť kuchynskú linku, ktorá dokonale dotvorí váš interiér. Umožňuje to veľká variabilita prvkov a materiálov, ktoré má naša spoločnosť NEW DESIGN – interiéry k dispozícii. Kombináciou farieb, hliníkových prvkov, rôznych typov skiel a iných doplnkov dosiahneme moderný dizajn, ktorý vás určite osloví. Skôr ako vašu jedinečnú kuchynskú linku vyrobíme, všetko dôkladne premeriame tak, aby vaša nová kuchynská linka perfektne sadla na svoje miesto. Naši profesionáli vám tiež ochotne pomôžu s výberom kvalitnych materiálov.

Pri výrobe používame kovania, zásuvkové a výsuvné systémy sú od firiem Blum (Rakúsko), alebo Hettich (Nemecko). Rakúsky výrobca EGGER nám dodáva drevotrieskové dosky a kuchynské pracovné dosky. Ku kompletnej realizácii dodávame aj kuchynské spotrebiče osvedčenej českej značky Concept s rozšírenou zárukou 2 + 1 rok.

Vieme, ako najlepšie využiť váš priestor

Kuchynská linka býva mnohokrát spojená s jedálňou, či obývacou izbou. Aj v takom prípade vám vieme navrhnúť riešenie, ktoré umožní vytvoriť harmóniu v priestore.

Vďaka skúsenostiam, ktoré sme od roku 2002 na trhu získali, dokážeme lepšie odhadnúť možnosti, ako rôzne priestory efektívne využiť. Správny výber jednotlivých častí kuchynskej linky a rozdelenie skriniek i ostatných častí linky podľa vašich potrieb, je pre nás prioritou.

Nie sme predajcovia sektorových skriniek. Kuchynskú linku a nábytok na mieru vám navrhneme v cenovej hladine, ktorú spoločne zvolíme podľa vybratých materiálov a funkčných prvkov.

Množstvo inšpirácií nájdete aj v našej galérii.

Dohodnite si stretnutie
2000 Nábytok na mieru New Design

do 2000 €

Galéria
3000

do 3000 €

Galéria
4000

do 4000 €

Galéria
do5000

do 5000 €

Galéria
nad5000

nad 5000 €

Galéria

Zabezpečíme pre vás nábytok na mieru do kompletných interiérov, kuchynské linky, detské izby, kúpeľnový nábytok, či výrobu vstavaných skríň a šatníkov s posuvnými dverami za najvýhodnejšie ceny a v najvyššej kvalite.