Kuchynské linky bez kompromisov

Ak nechcete pri zariaďovaní kuchyne robiť kompromisy, ste u nás správne. Kuchyne na mieru robíme už od roku 2002. Rozumieme individuálnym požiadavkám na estetiku, ktoré sériovo vyrábané kuchyne nenaplnia. Preto pracujeme so širokou škálou materiálov a vzorov. Ich kombináciou vyrobíme kuchynský nábytok, ktorý bude radosť vidieť aj používať. U nás máte navyše záruku poctivej slovenskej výroby a ceny priamo od výrobcu.

Galéria kuchynských liniek

6 dôvodov prečo si vybrať NewDesign

“Vysoko oceňujem profesionálny prístup, skvelú a spoľahlivú prácu celého tímu v krátkom čase. Kvalitou nábytku a jeho montážou som bol nadšený. Vrelo odporúčam všetkým, ktorí chcú bývať v originálne zariadenom byte alebo dome a pritom mať pocit jedinečnosti, kvality a spoľahlivosti.”

Jakub Maco

“S návrhom aj montážou skríň sme veľmi spokojní. Oceňujeme výbornú, zodpovednú, spoľahlivú prácu a dodanie v rámci dohodnutého termínu.”

Simona Pelikán

“V spoločnosti New Design sme si objednali vstavanú skriňu do predsiene v malom byte. Pán Chudík nám pomohol doladiť detaily pri návrhu tak, aby bol výsledný produkt čo najviac praktický, funkčný a aby zapadol do interiéru nášho bytu. S touto neľahkou výzvou sa jeho tím výborne popasoval. Financovanie, dodanie aj montáž prebehli podľa dohody, komunikácia bola bezproblémová. So službami tejto spoločnosti sme boli veľmi spokojní a môžeme ju len odporučiť.”

Dávid Fiľakovský

Naše značky