O  firme

down-arrow-1-2

Certifikát

Výrobou nábytku na mieru sa v NEW DESIGN zaoberáme už od roku 2002. Môžeme hrdo vyhlásiť, že za doterajšie obdobie činnosti sme uspokojili aj tých najnáročnejších zákazníkov. Internetový predaj nám umožňuje jednoducho vám vypracovať predbežnú cenovú kalkuláciu.

Stačí, keď nám predložíte vaše požiadavky a nájdeme cenovo prijateľné riešenie, ktoré vás určite osloví. Pri realizácii návrhu vám aktívne a účelne poradíme pri výbere materiálov, aj pri umiestnení a využití prvkov v priestore.

Nábytok na mieru New Design

Naša firma ponúka odborné riešeniaobhliadku a zameranie priamo u zákazníka. Zhotovujeme nábytok na mieru nielen pre konečných zákazníkov, ale aj pre kuchynské štúdiá a architektov.

Pri výrobe používame kvalitné materiály od spoľahlivých dodávateľov, s ktorými máme profesionálny vzťah, čo umožňuje dodržiavať výrobné termíny. Pracujeme s takmer všetkými dostupnými materiálmi a najrôznejšími systémami podľa vášho želania, ako sú plnovýsuvy, plnovýsuvy s doťahom, najrôznejšie výsuvné, svetelné, úložné systémy a pod. Dodacie doby máme od 2-4-6 týždňov.

Aktuálne ponúkame výrobu vstavaných skríň a šatníkov s posuvnými dverami za najvýhodnejšie ceny a v najvyššej kvalite. Špecializujeme sa na výrobu a následnú montáž vstavaných skríň, kuchynských liniek a ďalšieho nábytku na mieru.

NEW DESIGN ponúka využitie každej plochy a umiestnenie aj do najnáročnejších priestorov. Každá kuchyňa, vstavaná skriňa s posuvnými dvermi alebo iný nábytok nemusia byť len nutnosťou. V spolupráci s nami sa môžu stať aj harmonickou časťou dekorácie vášho bytu alebo kancelárie.

Pozrite si referencie od našich zákazníkov

Veríme, že naše dlhoročné skúsenosti, odborné vedomosti a množstvo vyrobeného nábytku najrôznejšieho druhu z nás robia vášho seriózneho partnera. Cieľom našej práce je premeniť vaše predstavy na skutočnosť a vytvoriť vám VIAC MIESTA PRE ŽIVOT.

Vyskúšajte nás. Tešíme sa na spoluprácu.

Naši partneri

logo_sonasadlonova_color

Profesionálna fotografka Soňa Sadloňová

Web
logo_cierne_hruh2

Architektúra, dizajn, umenie …

Create Space je portál o témach: architektúra, dizajn a umenie. Vznikol
iniciatívou nadšencov umenia, architektúry a dizajnu, ktorým záleží na
budovaní povedomia o tejto tématike. Selekciou zaujímavých projektov sa
snažia inšpirovať, potešiť, poučiť, konfrontovať domácu a svetovú umeleckú
scénu.

Web