O  firme

down-arrow-1-2

Certifikát

Spoločnosť  NEW DESIGN sa zaoberá výrobou nábytku na mieru už od roku 2002. Okrem kvalitného nábytku na mieru pre vás pripravíme aj kompletný štúdiový návrh interiéru do holobytu a holodomu. Podľa neho vyrobíme aj nainštalujeme nábytok na mieru do všetkých miestností.

Stačí, keď nám predložíte vaše požiadavky a nájdeme cenovo prijateľné riešenie, ktoré vás určite osloví. Pri realizácii návrhu vám aktívne a účelne poradíme pri výbere materiálov, aj pri umiestnení a využití prvkov v priestore.

Nábytok na mieru New Design

Naša firma ponúka odborné riešeniaobhliadku a zameranie priamo u zákazníka. Zhotovujeme nábytok na mieru nielen pre konečných zákazníkov, ale aj pre kuchynské štúdiá, architektov, ale aj veľkých firemných zákazníkov ako sú hotely, či developeri business centier.

Pri výrobe používame kvalitné materiály od spoľahlivých dodávateľov, s ktorými máme profesionálny vzťah, čo umožňuje dodržiavať výrobné termíny. Pracujeme s takmer všetkými dostupnými materiálmi a najrôznejšími systémami podľa vášho želania, ako sú plnovýsuvy, plnovýsuvy s doťahom, najrôznejšie výsuvné, svetelné, úložné systémy a pod. Dodacie doby máme od 2-4-6 týždňov.

Zabezpečíme pre vás nábytok na mieru do kompletných interiérov, kuchynské linky, detské izby, kúpeľnový nábytok, či výrobu vstavaných skríň a šatníkov s posuvnými dverami za najvýhodnejšie ceny a v najvyššej kvalite.

NEW DESIGN ponúka využitie každej plochy a umiestnenie aj do najnáročnejších priestorov. Každá kuchyňa, vstavaná skriňa s posuvnými dvermi alebo iný nábytok nemusia byť len nutnosťou. V spolupráci s nami sa môžu stať aj harmonickou časťou dekorácie vášho bytu alebo kancelárie.

Pozrite si referencie od našich zákazníkov

Veríme, že naše dlhoročné skúsenosti, odborné vedomosti a množstvo vyrobeného nábytku najrôznejšieho druhu z nás robia vášho seriózneho partnera. Cieľom našej práce je premeniť vaše predstavy na skutočnosť a vytvoriť vám VIAC MIESTA PRE ŽIVOT.

Vyskúšajte nás. Tešíme sa na spoluprácu.

Naši partneri

logo_sonasadlonova v new design

Profesionálna fotografka Soňa Sadloňová

Fotografie nášho nábytku na mieru a navrhovaných interiérov pre nás fotografovala špičková slovenská fotografka Soňa Sadloňová. Ako fotografka sa zaoberá monumentálnou tvorbou interiérov. Vystavovala na Slovensku v Čechách, vo Francúzsku, v Nórsku a v Rakúsku, a v roku 2002 získala Cenu Martina Benku.

Web
logo_cierne_hruh2

Architektúra, dizajn, umenie …

Create Space je portál o témach: architektúra, dizajn a umenie. Vznikol
iniciatívou nadšencov umenia, architektúry a dizajnu, ktorým záleží na
budovaní povedomia o tejto tématike. Selekciou zaujímavých projektov sa
snažia inšpirovať, potešiť, poučiť, konfrontovať domácu a svetovú umeleckú
scénu. Sme radi, že sme v spolupráci s týmto portálom mohli odprezentovať
viaceré spoločné projekty.

Web
Zariadim.sk new design

zariadim.sk – partner pre referencie, články, online marketing

V spolupráci so zariadim.sk sme získali vyše 50 recenzií od našich spokojných
individuálnych aj firemných zákazníkov. Zariadim.sk je tiež našim partnerom
pre tvorbu a editáciu textov na web aj článkov o našej práci. V neposlednom rade
nám pomohli získať SEO pozície aj realizovať vyhľadávacie aj remarketingové
kampane v sieti Google aj Facebook.

Web