Spálne na mieru

Tretinu života strávite spaním, teda v spálni. To je dosť na to, aby ste zariadeniu tejto miestnosti venovali zvláštnu pozornosť. Zariadenie spálne na mieru vám to v plnej miere umožní.

Takmer dve dekády našich skúseností v tejto oblasti hovoria jasnou rečou. Aj vy sa môžete pridať k množstvu spokojných zákazníkov, ktorým sme splnili ich priania a sny. Poradíme vám, aké materiály, farby a veľkosti by boli vhodné do vašej spálne na mieru.  Spálňa totiž nie je iba o posteli. Dôležité sú aj iné prvky.

Nábytok do spálne

Kvalitnú posteľ s vhodnými roštami a matracmi musia dopĺňať praktické nočné stolíky s úložným priestorom. K pokojnej atmosfére prispeje predovšetkým vzdušnosť priestoru spálne. Tú pomôže dosiahnuť vstavaná skriňa alebo aj voľne stojaca skriňa na mieru.

Šatník, či úložné priestory tak nebudú z priestoru uberať viac, ako by bolo treba. Využijeme každý centimeter priestoru, aby skriňa či šatník priestor dopĺňali a zároveň nepôsobili rušivo.

Zdravý spánok má pozitívny vplyv na celé telo aj dušu. Nemali by ste preto podceňovať správny vyber postele a ostatných prvkov vašej novej spálne na mieru. Dizajn celej spálne, vrátane všetkých drobných doplnkov, navrhneme tak, aby ste sa tam cítili príjemne a pohodlne. Pritom však nezabúdame na hlavný účel spálne, odpočinok.

Kvalitný spánok vám zaručí posteľ správnej veľkosti, ktorú vám vyrobíme na mieru z kvalitných a pevných materiálov. Máme k dispozícii nespočetne veľa kombinácií kvalitných materiálov a vzorov. V našej galérii realizácií si môžete pozrieť príklady riešení, alebo si prineste ukážku riešenia ktoré vás zaujalo a upravíme ho na rozmery vašej spálne. Ak nemáte presnú predstavu o tom, čo by ste vo vašej novej spálni chceli mať a ako by mala vyzerať, nevadí. Novú spálňu na mieru pre vás navrhneme, vyrobíme, doručíme aj namontujeme v  rámci dohodnutej ceny.

Vytvorte si spálňu svojich snov!

Dohodnite si stretnutie

Predaj nábytku

Ak túžite po mäkkej čalúnenej posteli , určite si vyberiete z ponuky čalúnených postelí od nášho slovenského dodávateľa FINES.  Vďaka výbornej spolupráci s českým výrobcom Moravia Comfort nájdete u nás tiež kvalitné matrace a lamelové rošty.

Dodajte svojej spálni nádych luxusu a oživte jej steny exkluzívnymi tapetami KARKI z našej ponuky. Príďte si vybrať zo vzorkovníkov do našich predajní, o následnú realizáciu sa radi postaráme.

Dohodnite si stretnutie

SPÁLNE NA MIERU – REALIZÁCIE